• -10%

Mary Le Bone Gin 50,2 % 0,7 L

696,60 Kč
774,00 Kč Sleva 10%
včetně DPH

Tento super-prémiový gin byl vytvořen v samotném srdci Londýna, ve čtvrti Mary-Le-Bone. Vynikající na přípravu všech "krátkých" koktejlů na bázi ginu, jako je Dry Martini, ale i k přípravě osvěžujícího a plného Gin & Tonic long drinku.

Počet

Skladem
Popis

Již po 8 generací se zde destiluje gin, na místě které v 17-18 století proslulo svými zahradami “The Pleasure Gardens”. Gin je destilován v malém měděném Pot-Still,  destilačním kotli,který je láskyplně pojmenován Isabella po vnučce zakladatele lihovaru, Thomasi Greenallovi, jež ho roku 1762 založil.

Mary-Le-Bone je elegantní rezidenční čtvrť s venkovskou atmosférou a butiky a skvělými restauracemi na Marylebone High Street. Turisté se řadí do front před muzeem voskových figurín Madame Tussauds či domem Sherlocka Holmese. 

Původ: Anglie

Použité aromatické složky (botanicals): 13 – plody jalovce, semena koriandru, kořen anděliky,  grapefruit, heřmánek, výtažky citrónů, květy limetovníku, hřebíček, lékořice, kořen kosatce, kůra sladkých pomerančů, citrónová kůra, skořice. 
Stařeno: ne | Výsledná chut: Napřed jalovcová, sladká citrusová a grapefruitová, následně intenzívní květinové a citrusové tóny, v závěru pak kořenitá.

PerfectGinTonic TipVynikající na přípravu všech koktejlů na bázi ginu, jako je Dry Martini, ale i k přípravě osvěžujícího a plného Gin & Tonic long drinku. Doporučujeme s tonikem Franklin & Sons grepfruit/bergamot, grepovou kůrou a můžete přidat i půl lžičky sušeného ibišku.

OBSAH: 0,7l

50,2% alc.

108593
100 ks