Společnost ZANZIBAR, s.r.o.

Zanzibar s.r.o.Co se člověku vybaví při slově Zanzibar? Slunce, pohoda, vůně a chutě ostrova v Indickém oceánu? Správně! Ale pokud byste stejné slovo na přelomu tisíciletí vyslovili v Praze nebo Kladně, spousta lidí by si představila úplně jiné ostrůvky. Také barevné a pestré a plné výborně naladěných lidí, ale takových, kteří nepřijeli za hrátkami ve vlnách, nýbrž za skvělými drinky do stejnojmenných koktejlových barů, které si brzy získaly velmi významné postavení tehdejší párty scény. Kladenská společnost provozující oba podniky svou vášeň pro cocktaily postupně přenášela do obchodní roviny, stejně jako barovou kulturu do dalších a dalších míst celé České republiky. Nebylo a není k tomuto cíli lepšího nástroje než je portfolio francouzské společnosti Monin, kterou naše firma na českém trhu již od roku 1996 reprezentuje.

Sirupy, likéry, pyré, polevy, koncentráty, základy pro smoothie a frapé, speciální řada produktů pro latté-art - to je jen velmi zevrubný výčet kategorií, které značka Monin aktuálně nabízí. Více než 150 variant umožňuje neškoleným, ale nadšeným amatérům připravit oblíbený drink ve vysoké kvalitě a vzdělaným profesionálům dovést své cocktaily, limonády, kávové nápoje, kulinářské nebo cukrářské kreace k originální dokonalosti. 

A jako každý koktejl má svůj základ v použitém alkoholu, stejně tak nabídka naší firmy má svůj alkoholový základ – dominikánský rumový elixír Capitan Bucanero, řadu kubánských rumů Palma Mulata, koncept PerfectGinTonic s prémiovými giny, tonicy a speciálním kořením, legendární italské Amaro Montenegro nebo řady elegantních mezcalů Zignum a El Seňorio

Pokud však patříte spíše mezi stoupence piva než destilátů a koktejlů máme pro vás řadu prémiových pšeničných piv bavorského pivovaru Erdinger, včetně ikonického nealkoholického piva, na jehož isotonické schopnosti by přísahali leckteří špičkoví sportovci.

Nebo toužíte po výjimečném, byť nealkoholickém, chuťovém zážitku? Pak oceníte řadu směsí David Rio k přípravě stále populárnějšího Chai Latté nebo chilli limonádu Pimento.

Nabídka by asi nebyla dokonalé bez pověstné třešinky nebo šlehačky na dortu. Ta naše má obojí – nejproslulejší koktejlové třešně světa, anglické Opie’s a profesionální láhve na přípravu dokonalé šlehačky značky iSi.

Svět drinků, jejich chutí a vůní je pestrý, plný novinek, nápadů, fantazie a trendů. Jsme hrdí na naše partnery, kteří jsou jejich nositeli a na naše zákazníky, kteří je uvádějí do života. Vydejte se na krásnou objevitelskou cestu a staňte se jimi i Vy!