Vítejte v pestrém světě chutí, do nějž Vás uvádí firma Monin.

„Již po tři generace má rodina pracuje na tvorbě ochucených sirupů té nejvyšší kvality. Každý rok pečlivě kontrolujeme nejkvalitnější přírodní suroviny z více než 22 zemí a vybíráme jen ty nejlepší z dodavatelů. Pak tyto suroviny zpracováváme bez konzervačních látek. Bez ničeho,co by mohlo znehodnotit jejich čistou chuť.To, co získáváte v každé láhvi Monin je ten nejjemnější sirup.Jsem přesvědčen, že zkušenosti a zaujetí naší rodiny pocítíte z každého našeho výrobku."

Olivier Monin – pokračovatel v rodinné tradici firmy, založené roku 1912 jeho dědečkem

Monin, světová jednička trhu ochucených sirupů .....

„Co je to příchuť? Slovník ji popisuje jako „Chuť něčeho v ústech; charakteristická vlastnost". U sirupů Monin jsme v otázce příchutí experty. V každém našem sirupu je příchuť obsažena v takové míře a kvalitě,že si ji Vaše ústa zamilují a Vaše tělo naopak ocení absenci konzervačních látek, cholesterolu, tuku a čistě přírodní původ každého doušku."

 

Charakteristika produktů Monin

Káva

K přípravě Vaší kávy nebo espressa použijte kávová zrna nejlepší kvality, která pečlivým pražením získala tu nejlepší vůni a chuť. Nápoj dotvořte se stejnou pečlivostí,jakou jste věnovali jeho přípravě a použijte nejlepší dostupný sirup – Monin. Dodejte své kávě, cappuccinu, latte , mocca ,macchiato a frappe atraktivní příchuť,vůni a ještě mnohem víc.....

Kulinářské umění

Použijte množství příchutí Monin při přípravě marinád, omáček a salátových dressingů stejně dobře jako zákusků. Dokonalé pro zdůraznění a zesílení dominantní chuti.

Chlazené nápoje

Sirupy Monin jsou považovány za nejlepší způsob ochucení limonád, sody nebo ledových čajů, aniž by získaly nadměrnou sladkost.

Mražené nápoje / Granita

Tyto drinky jsou typické svou nenáročnou přípravou, nízkými vstupními náklady a mohou se stát atraktivní a velmi ziskovou položkou Vašeho nápojového lístku. Jsou výborné jak pro dospělé, tak i děti.

Cocktails

Sirupy Monin Vám umožní vytvářet množství překvapivě chuťově a barevně výrazných alkoholických i nealkoholických cocktailů. Přes Margarity, Colady,Daiquiri , Belini atd. jejich použití je neomezené...

 

Z historie firmy Monin

Firma MONIN S.A. je nezávislý rodinný podnik s tradicí od roku 1912.

V současnosti se výrobní podniky firmy Monin nacházejí :

Ve Francii, v městě Bourges, kde je také vedení společnosti a továrna od roku 1912

V USA, na Floridě ve městě Clearwater

A od roku 2009, také v Malajsii ve městě Kuala Lumpur

Firma exportuje své výrobky do více než 100 zemí a také z mnoha zemí dováží vybrané ingredience pro výrobu.

Oblibu a kvalitu těchto sirupů na mezinárodní úrovni dokládá fakt, že společnost MONIN je mimořádným přidruženým členem IBA (Mezinárodní Barmanská Asociace).

MONIN sirupy jsou vyrobeny z přírodních ovocných a rostlinných výtažků a jak už bylo uvedeno neobsahují tuky, cholesterol a konzervační činidla.

Proč se sirupy MONIN těší oblibě u barmanů? Důvodem může být vysoká koncentrace, barvivost, chuť, aroma a v neposlední řadě také tvar lahve.

Více informací o firmě získáte na stránkách www.monin.com