Puerto de Indias Strawberry Gin - dárkové balení

642,00 Kč
včetně DPH

Puerto de Indias Strawberry gin je prvním a nejprodávanějším jahodovým ginem na světě. Nyní v elegantním dárkovém boxu s originální skleničkou.

Počet

Skladem
  • Doprava při osobním odběru v Kladně zdarma. 
Zásilkovna: 73,- Kč
DPD: 160,- Kč Doprava při osobním odběru v Kladně zdarma. Zásilkovna: 73,- Kč DPD: 160,- Kč
Popis

 

Růžový gin vyrobený z čerstvých andaluských jahod neobsahuje žádná umělá barviva ani aromata, pouze ryze přírodní ingredience.

Puerto de Indias neboli “přístav do Nového světa” souvisí s objevem nového světadílu - Ameriky - mořeplavci ve službách španělské koruny v 16. století. Právě ze španělského města Sevilla, kde leží, vyplouvaly lodě přes oceán na své objevitelské plavby a sem se také vracely se svým drahocenným nákladem. 

A co znamená medailon na láhvi? Zobrazuje loď směřující do nového světa, proplouvající kolem „Torre del Oro“ (Zlatá věž), jedné z nejznámějších sevillských památek. Mimo jiné se stala inspirací pro tvar láhve ginu Puerto de Indias.

Nyní se situace obrátila a drahocenný poklad si z Andaluzské Sevilly můžete naopak odvézt - jahodový gin Puerto de Indias takovým pokladem bezesporu je!

 

Původ: Španělsko
Použité aromatické složky (botanicals): 3 – čestvé jahody, jalovec a pomerančová kůra 

Destilováno: 1x

Stařeno: ne 

Výsledná chut: příjemně nasládlá s výraznou a přirozenou chutí jahod

PerfectGinTonic TipVýborně se kombinuje s toniky Franklin & Sons tonic, doporučujeme obzváště variantu Ibišek/rebarbora spolu s plátky čerstvých jahod a mátou.

0,7l  37.5%

PDI002
102 ks