• Monin Sangria 0,7 L - 1
Monin Sangria 0,7 L - 1

Monin Sangria sirup 0,7 L

260,00 Kč (244,00 Kč L)

MONIN Sangria Mix zahrnuje tradiční chuť červené Sangrie, stačí jen přidat víno, pomerančový džus a led a dosáhnete lahodné chuti Španělska.

Počet

Skladem
  • Doprava při osobním odběru v Kladně zdarma. 
Zásilkovna: 73,- Kč
DPD: 160,- Kč Doprava při osobním odběru v Kladně zdarma. Zásilkovna: 73,- Kč DPD: 160,- Kč
Popis

Původ :

Sangría je dokonalým punčovým party drinkem, který zbožňuje naprosto každý ! Je to ovocný punč na bázi červeného vína, který si většina lidí spojuje s opravdovou chutí Španělska. Tradiční Sangría obsahuje červené víno, brandy, koření a ovoce. Jeho příprava vyžaduje několikahodinové vyluhování ovoce ve vinné směsi tak, aby se jejich chutě prolnuly. „La Sangría z MONIN“ Vám snadno a rychle dopomůže k vynikající pravé Sangrii. MONIN Sangria Mix zahrnuje tradiční chuť červené Sangrie, stačí jen přidat víno, pomerančový džus a led a dosáhnete lahodné chuti Španělska. S její ovocnou směsí a skořicově kořeněnou příchutí, MONIN Sangria Mix je skvělým zvýrazněním všech Vašich nealkoholických nápojů.

Barva :

Rumělková vínová červená

Chuťové vlastnosti :

Voní po čerstvě oloupaném pomeranči s přízvukem třešňové pecky a jemnými tóny skořice, ovocná chuť citrusového ovoce se skořicovým nádechem

Doporučení :

Jelikož MONIN Sangria Mix sirup obsahuje výtažek skořice, hodí se do všech nápojů spojených s kávou. V kombinaci s MONIN Chocolate Sauce (čokoládová poleva) nebo MONIN Caramel vytvoříte nádherně kořeněné latté !

Použití :

  • Do všech drinků inspirovaných Sangrií

OBSAH: 0,7 L

Monin
99060
36 ks