Monin Griotka/Morello Cherry sirup 0,7 L

281,00 Kč (280,60 Kč L)
včetně DPH
Griotka vyrobená z rudých nakyslých šťavnatých višní má svou oblibu v mnoha variantách. Posuďte sami, jak se tuto typickou chuť podařilo zachytit v podobě široce použitelného sirupu.

Počet

Skladem
Popis

Původ:

Už po staletí jsou rudé třešně ovocem, které se na celé zeměkouli těší pozici jednoho z nejoblíbenějších. Třešně typu Morello získaly své jméno z italského výrazu pro kyselý. V češtině známe tyto rudé, velmi šťavnaté plody s naoranžovělou dužinou a sladkokyselou chutí jako višně. Višně se po celém světě staly častou součástí koláčů, pudinků, zavařenin, díky své výrazné a osvěžující chuti jsou používány při výrobě unikátního piva nebo stále oblíbenějších likérů.

Objevte způsob, jakým se firmě Monin podařilo v jedinečném Monin Griotkovém Sirupu zachytit typickou chuť léta a zrajících višní. Dotvořte jí i vaše cocktaily, smoothie nebo kávu. Pochopitelně bez ohledu na aktuální počasí nebo roční období. Díky Monin Griotte Sirupu máte léto opravdu na dosah ruky. Kdykoli a kdekoli.

Barva:

Temně rudá

Chuťové vlastnosti:

Macerované třešně. Plná chuť třešní s dozvukem kyselých višní.

Tipy:

Griotkový sirup vám umožní nejen hry s chutí, ale také barvou vašich drinků. Správným použitím můžete dosáhnout krásných odstínů purpurové či rudé barvy. Naprosto úchvatných výsledků dosáhnete i kombinováním s bylinnými příchutěmi jako jsou estragon, rozmarýn nebo máta. Nebo se zkuste inspirovat v dětství některým z oblíbených babiččiných koláčů.

Použití:

  • Cocktaily
  • Limonády
  • Smoothie
  • Punče
  • Čaje
  • Kakaové nápoje
  • Vaření

OBSAH: 0,7 L

Monin Griotte Sirup dokáže spolehlivě ozvláštnit i Negroni! Zkuste 30ml Aperitivo Select Bitter + 30ml Jodhpur gin + 30ml růžového vermouthu a přidejte 5ml Monin Griotkového sirupu! 

Monin
99203
9995 ks