Instagram
 x 

0

Drink menu test

 
Přejete si mít ve svém podniku profesionálně vytvořené drink menu, vyrobené Vám na míru? Alkoholické, nealkoholické, teplé, studené, tradiční, neobvyklé.. takové nápoje najdete v našem drink menu. Vaši zákazníci je budou milovat.

Tato služba je především o individuálním přístupu - získáte nápojové menu, dle Vašeho výběru; přístup ke školiteli, který Vám vysvětlí přípravu a servis drinků, u kterých si nejste jistí; a rady při selekci nápojů a produktů, které k jejich přípravě potřebujete od našich obchodních zástupců.

Jak si objednat vlastní individuální drink menu?
1. Klikněte na tlačítko “Stáhnout formulář” níže a uložte si PDF do svého počítače
2. Projděte si celé Drink menu a zaškrtněte si drinky, které chcete mít ve svém indiviuálním menu (na konci PDF souboru si můžete zkontrolovat, co jste si vybrali).
3. Soubor PDF uložte, aby se v něm zachoval Váš výběr.
4. Napište nám email na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a soubor PDF s Vaším výběrem dejte do přílohy. (Tip: soubor můžete dát komprimovat / dát do zipu pro snížení velikosti).
5. Ozve se Vám náš obchodní zástupce a dořeší s Vámi podrobnosti, abyste Vaše Drink menu měli přesně podle svých představ. Zároveň také zodpoví Vaše možné dotazy.

Technické informace
1) Formát: 210 mm x 148 mm
2) Max. počet fotek drinků na stránku jsou 4 (oboustranný tisk tedy max. 8 fotek na list)
3) Má-li menu vice jak 1 list používáme pro spojení listů kovovou kroužkovou vazbu.
4) Výroba drink menu je podmíněna odběrem zboží. 
 
Např. vybrali jste si 10 drinků - 1 fotka = 9 Kč = cena 90 Kč - vynásobeno počtem výtisků menu = částka, za kterou je potřeba odebrat naše zboží. 
 
Bližší informace obdržíte od našeho obchodního zástupce.
 

FORMULÁŘ KE STAŽENÍ ZDE

 

Příklad Drink menu:

drink menu vzorove banner

 

 

KONTAKTUJTE NÁS

Adresa:
Generála Klapálka 1547, Kladno, 27201

E-mail:
info@sirupy-koktejly.cz

Telefon:
+420 312 246 876

Informace o alergenech na vyžádání. 

UŽIVATELSKÝ PANEL

ZANZIBAR, s.r.o.

Již od svého založení v roce 1998 se firma věnuje distribuci výrobků nezbytných pro vytvoření dokonalých cocktailů, ochucených káv a dalších lahůdek. Na našich stránkách naleznete veškerý sortiment, který v tuto chvíli dovážíme do České republiky, plus několik produktů, které jsou originály, vyrobené pouze pro nás.

Chcete vědět více?

Kliknutím na tlačítko Ano potvrzujete, že je Vám více než 18 let.