"Day of the Dead" Iron Maiden Trooper Ale pivo limitovaná edice - 0,5l, 4,7%

64,00 Kč
včetně DPH

Limitovaná edice piva vytvořeného spoluprací pivovaru Robinsons a kapely Iron Maiden. Jeho design je inspirován mexickým svátkem mrtvých - Dia de los Muertos.

Počet

Skladem
Popis

"Byl jsem v sedmém nebi, když jsme byli požádáni, abychom se pokusili stvořit společně s odborníky z pivovaru Robinsons svůj vlastní Ale. Jsem totiž celý život fanouškem tohoto typu klasického anglického piva," řekl Bruce Dickinson, zpěvák ikonické kapely IRON MAIDEN. A pak, že tvrdého rockera nedokáže nic dojmout....

Posuďte sami, jak dopadlo spojení dvou velkých britských příběhů o úspěchu - rodinného pivovaru Robinsons a IRON MAIDEN. Trooper, nazvaný podle jedné z nejznámějších skladeb kapely, je pivo s charakterem propůjčeným unikátním spojením chmelů odrůd Bobec, Goldings a Cascade. Plná, sladová chuť temně zlatého Ale má jemné citrusové zakončení.

Upíjejte, poslouchejte a můžete přemýšlet, jestli je spíše pivo z Robinsons podobné hudbě Iron Maiden nebo hudba Iron Maiden chuti piva z Robonsons. Ale upřímně - vždyť je to jedno. Hlavně, když je oboje tak dobré!

V případě edice "Day of dead" se jedná o speciální limitovanou sérii s odlišným designem etikety odkazujícím na každoroční mexický veselý (byť poněkud morbidní) svátek Dia de los Muertos - Den mrtvých. 

803969
119 ks