Instagram
 x 

0
Monin Třešeň

Monin pyré Třešeň 1 L

Drápete se vytrvale na třešeň, ale ouha, sladké křupavé plody nikde? Všechny jsou totiž v láhvích Monin třešňového pyré!

308,00 Kč

Popis

Původ :

Odpradávna byly třešně symbolem slastné chuti a jako takové měly své čestné místo na tabulích celého světa.

Co se nápojů týká, existuje jen málo možností, jak jim dodat v průběhu roku typicky třešňovou šťavnatě sladkou letní chuť. Monin Cherry purée je řešením – váš drink může po čerstvě utržených, zralých a šťavnatých třešních chutnat a vonět třeba hned! Jejich bohatá chuť a barva vás v limonádě, horké čokoládě nebo koktejlu vrátí do prosluněných letních dnů vašeho bezstarostného dětství!

Barva :

Sytá purpurová s růžovými odlesky

Chuťové vlastnosti :

Mandlovou vůni následuje chuť čerstvých šťavnatých třešní proměňující se na závěr v lehce nakyslou chuť višní.

Tipy:

Monin Cherry Purrée vám dá jedinečnou příležitost ke hrám s barvami a konzistencí drinku díky krásné kombinaci rudé a růžové. Zkuste kombinovat s bylinami – rozmarýnem nebo estragonem a výsledkem budou lahodné unikátní drinky. A nebo se inspirujte oblíbenými pamlsky svého dětství – třešňovým koláčem nebo dortem z lesního ovoce. Nemůžete udělat chybu!

OBSAH: 1 L

KONTAKTUJTE NÁS

Adresa:
Generála Klapálka 1547, Kladno, 27201

E-mail:
info@sirupy-koktejly.cz

Telefon:
+420 312 246 876

Informace o alergenech na vyžádání. 

UŽIVATELSKÝ PANEL

ZANZIBAR, s.r.o.

Již od svého založení v roce 1998 se firma věnuje distribuci výrobků nezbytných pro vytvoření dokonalých cocktailů, ochucených káv a dalších lahůdek. Na našich stránkách naleznete veškerý sortiment, který v tuto chvíli dovážíme do České republiky, plus několik produktů, které jsou originály, vyrobené pouze pro nás.

Chcete vědět více?

Kliknutím na tlačítko Ano potvrzujete, že je Vám více než 18 let.