Instagram
 x 

0
Monin Rebarbora - NOVINKA

Monin pyré Rebarbora 1 L

Babiččin rebarborový koláč! Taky jste jej zbožňovali? Teď můžete jeho chuť propůjčit svým nápojům!

308,00 Kč

Popis

Původ :

REBARBORA – co si vybavíte? Noční můru malých frekventantů logopedických cvičení? Nebo vůni babiččiny kuchyně, sklenici mléka a koláč s prapodivným a nepříliš lákavým názvem? Nedůvěru, s jakou jste ho poprvé ochutnali? A pak podruhé, potřetí, počtvrté…až byl plech prázdný a Vy jste s plným břichem babičku prosili, ať vám upeče příště „to samý“, protože to podivné jméno jste už dávno zapomněli?

Něco z toho můžete dnes dodat i svým drinkům. Nádavkem i zářivou růžovou barvu a mírně štiplavou chuť na jazyku. To vše díky Rebarborovému Pyré Monin!

Barva :

Sytě červená s purpurovými odlesky

Chuťové vlastnosti :

Vůně uvařené rebarbory. Chuť sladká, postupně získávající drobnou nakyslost.

Použití:

  • koktejly
  • limonády
  • mocktaily
  • ledové čaje

 

Tipy:

Rebarborové Pyré je dokonalým doplněním existující řady. Typické nakyslé ovocité chuti vděčí rebarbora za svou popularitu především mezi cukráři a šéfkuchaři. Nyní se může stát i mazánkem barmanů – koktejly, mocktaily a smoothies s ní chutnají skvěle. A co teprve variace klasických koktejlů jako například Tom Collins nebo Moscow Mule!

OBSAH: 1 L

KONTAKTUJTE NÁS

Adresa:
Generála Klapálka 1547, Kladno, 27201

E-mail:
info@sirupy-koktejly.cz

Telefon:
+420 312 246 876

Informace o alergenech na vyžádání. 

UŽIVATELSKÝ PANEL

ZANZIBAR, s.r.o.

Již od svého založení v roce 1998 se firma věnuje distribuci výrobků nezbytných pro vytvoření dokonalých cocktailů, ochucených káv a dalších lahůdek. Na našich stránkách naleznete veškerý sortiment, který v tuto chvíli dovážíme do České republiky, plus několik produktů, které jsou originály, vyrobené pouze pro nás.

Chcete vědět více?

Kliknutím na tlačítko Ano potvrzujete, že je Vám více než 18 let.