x 

0

Monin Zimní koření / Winter Spice 0,70 L

Sirup MONIN Winter Spice je dokonalou kombinací koření, která vylepší všechny vaše zimní nápoje. Tato fantastická kombinace zázvoru, skořice, hřebíčku, muškátového oříšku a trochu chilli dodá jemný, hřejivý pocit všem vašim výtvorům!

289 Kč

Popis

Původ:

Nenechte se zmást názvem tohoto kořeněného sirupu. Nejen, že bude dělat zázraky ve vašem zimním menu, ale také bezvadně transformuje exotické koktejly, jako je Maï Taï, klasické Negroni, teplé nápoje i mocktaily.

Barva:

Jasně oranžová s červenými odlesky

Chuťové vlastnosti:

Směs koření s převahou skořice.

Tipy:

Sirup MONIN Winter Spice je dokonalou kombinací koření, která vylepší všechny vaše zimní nápoje. Tato fantastická kombinace zázvoru, skořice, hřebíčku, muškátového oříšku a trochu chilli dodá jemný, hřejivý pocit všem vašim výtvorům! Nebo ho zkuste přidat do Daïquiri pro zcela novou zkušenost.

Použití:

Svařená vína
Latte
Čaje
Mocktaily
Cocktaily

OBSAH: 0,70 L

KONTAKTUJTE NÁS

Adresa:
Generála Klapálka 1547, Kladno, 27201

E-mail:
info@sirupy-koktejly.cz

Telefon:
+420 312 246 876

UŽIVATELSKÝ PANEL

ZANZIBAR, s.r.o.

Již od svého založení v roce 1998 se firma věnuje distribuci výrobků nezbytných pro vytvoření dokonalých cocktailů, ochucených káv a dalších lahůdek. Na našich stránkách naleznete veškerý sortiment, který v tuto chvíli dovážíme do České republiky, plus několik produktů, které jsou originály, vyrobené pouze pro nás.

Chcete vědět více?