Instagram
 x 

0

Monin Zimní koření / Winter Spice 0,70 L

Sirup MONIN Winter Spice je dokonalou kombinací koření, která vylepší všechny vaše zimní nápoje. Tato fantastická kombinace zázvoru, skořice, hřebíčku, muškátového oříšku a trochu chilli dodá jemný, hřejivý pocit všem vašim výtvorům!

281,00 Kč

Popis

Původ:

Nenechte se zmást názvem tohoto kořeněného sirupu. Nejen, že bude dělat zázraky ve vašem zimním menu, ale také bezvadně transformuje exotické koktejly, jako je Maï Taï, klasické Negroni, teplé nápoje i mocktaily.

Barva:

Jasně oranžová s červenými odlesky

Chuťové vlastnosti:

Směs koření s převahou skořice.

Tipy:

Sirup MONIN Winter Spice je dokonalou kombinací koření, která vylepší všechny vaše zimní nápoje. Tato fantastická kombinace zázvoru, skořice, hřebíčku, muškátového oříšku a trochu chilli dodá jemný, hřejivý pocit všem vašim výtvorům! Nebo ho zkuste přidat do Daïquiri pro zcela novou zkušenost.

Použití:

Svařená vína
Latte
Čaje
Mocktaily
Cocktaily

OBSAH: 0,70 L

KONTAKTUJTE NÁS

Adresa:
Generála Klapálka 1547, Kladno, 27201

E-mail:
info@sirupy-koktejly.cz

Telefon:
+420 312 246 876

Informace o alergenech na vyžádání. 

UŽIVATELSKÝ PANEL

ZANZIBAR, s.r.o.

Již od svého založení v roce 1998 se firma věnuje distribuci výrobků nezbytných pro vytvoření dokonalých cocktailů, ochucených káv a dalších lahůdek. Na našich stránkách naleznete veškerý sortiment, který v tuto chvíli dovážíme do České republiky, plus několik produktů, které jsou originály, vyrobené pouze pro nás.

Chcete vědět více?

Kliknutím na tlačítko Ano potvrzujete, že je Vám více než 18 let.