x 

0
Monin Vanilka bez cukru / sugar free

Monin Vanilka bez cukru / sugar free 0,7 L

Nechte se hýčkat sladkou plnou chutí vanilky.....tentokrát již bez pocitu viny !!!!

289 Kč

Popis

Původ :

K výrobě nejkvalitnějšího vanilkového sirupu na světě je třeba toho nejkvalitnějšího výtažku z vanilky na světě. Více než 90 let MONIN používá prvotřídní výtažek z vanilky z Madagaskaru. Tento čistý extrakt dává MONIN Vanilla vysoce kvalitní chuť, která přinese opravdovou změnu do Vašich receptúr. Objevte, jak moc může MONIN Vanilla může obohatit kterýkoli z Vašich nápojů !

MONIN Vanilla je slazen cukralózou, což je bezkalorické sladidlo. Cukralóza je výtažkem přímo z cukru. Nabízíme Vám sladkou příchuť bez oné kovové pachuti, která zpravidla provází jiná sladidla. Tento výrobek byl testován a schválen roku 1991. Osvědčil se jako bezrizikový pro děti, těhotný i diabetiky. Nechte se hýčkat sladkou plnou chutí vanilky.....tentokrát již bez pocitu viny !!!!

Barva :

Jemně jantarová

Chuťové vlastnosti :

Dlouhotrvající příchuť vanilkové tyčinky v kombinaci s exotickým aroma.

Doporučení :

Jedna z našich nejoblíbenějších variant je míchat MONIN Vanilla bez cukru s pomerančovými, ananasovými či banánovými džusy, či jej použít v ledovém čaji.

Použití :

  • Latté
  • Cappuccina
  • Americana
  • Mražené kávy
  • Džusy
  • Martini
  • Dezertní nápoje

OBSAH: 0,7 L

KONTAKTUJTE NÁS

Adresa:
Generála Klapálka 1547, Kladno, 27201

E-mail:
info@sirupy-koktejly.cz

Telefon:
+420 312 246 876

UŽIVATELSKÝ PANEL

ZANZIBAR, s.r.o.

Již od svého založení v roce 1998 se firma věnuje distribuci výrobků nezbytných pro vytvoření dokonalých cocktailů, ochucených káv a dalších lahůdek. Na našich stránkách naleznete veškerý sortiment, který v tuto chvíli dovážíme do České republiky, plus několik produktů, které jsou originály, vyrobené pouze pro nás.

Chcete vědět více?