Instagram
 x 

0
Monin Vanilka bez cukru / sugar free

Monin Vanilka bez cukru / sugar free 0,7 L

Nechte se hýčkat sladkou plnou chutí vanilky.....tentokrát již bez pocitu viny !!!!

280,00 Kč

Popis

Původ :

K výrobě nejkvalitnějšího vanilkového sirupu na světě je třeba toho nejkvalitnějšího výtažku z vanilky na světě. Více než 90 let MONIN používá prvotřídní výtažek z vanilky z Madagaskaru. Tento čistý extrakt dává MONIN Vanilla vysoce kvalitní chuť, která přinese opravdovou změnu do Vašich receptúr. Objevte, jak moc může MONIN Vanilla může obohatit kterýkoli z Vašich nápojů !

MONIN Vanilla je slazen cukralózou, což je bezkalorické sladidlo. Cukralóza je výtažkem přímo z cukru. Nabízíme Vám sladkou příchuť bez oné kovové pachuti, která zpravidla provází jiná sladidla. Tento výrobek byl testován a schválen roku 1991. Osvědčil se jako bezrizikový pro děti, těhotný i diabetiky. Nechte se hýčkat sladkou plnou chutí vanilky.....tentokrát již bez pocitu viny !!!!

Barva :

Jemně jantarová

Chuťové vlastnosti :

Dlouhotrvající příchuť vanilkové tyčinky v kombinaci s exotickým aroma.

Doporučení :

Jedna z našich nejoblíbenějších variant je míchat MONIN Vanilla bez cukru s pomerančovými, ananasovými či banánovými džusy, či jej použít v ledovém čaji.

Použití :

  • Latté
  • Cappuccina
  • Americana
  • Mražené kávy
  • Džusy
  • Martini
  • Dezertní nápoje

OBSAH: 0,7 L

KONTAKTUJTE NÁS

Adresa:
Generála Klapálka 1547, Kladno, 27201

E-mail:
info@sirupy-koktejly.cz

Telefon:
+420 312 246 876

Informace o alergenech na vyžádání. 

UŽIVATELSKÝ PANEL

ZANZIBAR, s.r.o.

Již od svého založení v roce 1998 se firma věnuje distribuci výrobků nezbytných pro vytvoření dokonalých cocktailů, ochucených káv a dalších lahůdek. Na našich stránkách naleznete veškerý sortiment, který v tuto chvíli dovážíme do České republiky, plus několik produktů, které jsou originály, vyrobené pouze pro nás.

Chcete vědět více?

Kliknutím na tlačítko Ano potvrzujete, že je Vám více než 18 let.