Instagram
 x 

0
Monin Javorový sirup kořeněný / Maple Spicy

Monin Javorový sirup kořeněný / Maple Spicy 0,7 L

MONIN Maple Spice má tradiční chuť hustého javorového sirupu, projevující svou dokonalost v horkých i studených míchaných nápojích.

278,0 Kč

Popis

Původ :

Jakmile zima roztaje do jara, začíná téct míza z javorových stromů. Výtažek z mízy javoru, javorový sirup, je tradičně používán v kulinářském prostředí. Zejména pak, ve spojení s lívanci a vaflemi.Tato lahodná, javorová příchuť však sahá daleko nad horizont klasických snídaňových jídel. MONIN Maple Spice má tradiční chuť hustého javorového sirupu, projevující svou dokonalost v horkých i studených míchaných nápojích. Nepatrná špetka koření dodá této, již tak příjemné chuti, zvláštní nádech.

Barva :

Průsvitný jantar

Chuťové vlastnosti :

Aroma javorového sirupu se závanem perníku. Charakteristická chuť javorového sirupu s příchutí skořice a hřebíčku.

 

Doporučení :

Jedno z našich nejoblíbenějších použití MONIN Maple Spice sirupu je v latté kávách, v kombinaci s jinými sirupy z koření. Například MONIN Cinamon, MONIN Spicy, či CHAI koncentrát.

Použití :

  • Latté
  • Capuccino
  • Americano
  • Ledové čaje
  • Džusy
  • Martini
  • Dezertní nápoje

OBSAH: 0,7 L

KONTAKTUJTE NÁS

Adresa:
Generála Klapálka 1547, Kladno, 27201

E-mail:
info@sirupy-koktejly.cz

Telefon:
+420 312 246 876

Informace o alergenech na vyžádání. 

UŽIVATELSKÝ PANEL

ZANZIBAR, s.r.o.

Již od svého založení v roce 1998 se firma věnuje distribuci výrobků nezbytných pro vytvoření dokonalých cocktailů, ochucených káv a dalších lahůdek. Na našich stránkách naleznete veškerý sortiment, který v tuto chvíli dovážíme do České republiky, plus několik produktů, které jsou originály, vyrobené pouze pro nás.

Chcete vědět více?

Kliknutím na tlačítko Ano potvrzujete, že je Vám více než 18 let.