x 

0
Monin Jasmín / Jasmin

Monin Jasmín / Jasmin 0,7 L

Jasmín je symbolem ženské krásy a něhy.

289 Kč

Popis

Jasmín je symbolem ženské krásy a něhy. Je především dobře známá v tajných zahradách výrobců špičkových parfémů, kterým jeho výrazná vůně dává nepřebernou škálu použití. Při použití v aromaterapii vyvolává jasmín pocit jistoty a optimismu. Jasmínový čaj má revitalizující účinky a znovunastoluje energetickou rovnováhu organismu. Jasmín je příjemný všem smyslům, od sluchu lahodícího jména po úžasnou vůni, kterou jasmínové květy uvolňují především v noci po setmění. Naproti tomu chuť Monin Jasmine si můžete užívat po celý den!

Barva: bílá, jemně zkalená

Chuť: vůně čerstvě ustřižených květů jasmínu, jemná, sladká, květinová chuť

Tipy: Doposud jsme mohli pouze žasnout nad jasmínovou vůní a obdivovat krásu jeho květů. Dnes však Monin nabízí možnost tento dar přírody i ochutnat a dodat jeho chuť a vůni nejrůznějším kulinářským a nápojovým produktům. Monin Jasmine sirup funguje skvěle s čaji, smoothies a všem vašim drinkům dodá velmi osvěžující květinovou příchuť.

Použití: čaje, cocktaily, studená mléka.

OBSAH: 0,7 L

KONTAKTUJTE NÁS

Adresa:
Generála Klapálka 1547, Kladno, 27201

E-mail:
info@sirupy-koktejly.cz

Telefon:
+420 312 246 876

UŽIVATELSKÝ PANEL

ZANZIBAR, s.r.o.

Již od svého založení v roce 1998 se firma věnuje distribuci výrobků nezbytných pro vytvoření dokonalých cocktailů, ochucených káv a dalších lahůdek. Na našich stránkách naleznete veškerý sortiment, který v tuto chvíli dovážíme do České republiky, plus několik produktů, které jsou originály, vyrobené pouze pro nás.

Chcete vědět více?