Instagram
 x 

0
Monin Jasmín / Jasmin

Monin Jasmín / Jasmin 0,7 L

Jasmín je symbolem ženské krásy a něhy.

278,0 Kč

Popis

Jasmín je symbolem ženské krásy a něhy. Je především dobře známá v tajných zahradách výrobců špičkových parfémů, kterým jeho výrazná vůně dává nepřebernou škálu použití. Při použití v aromaterapii vyvolává jasmín pocit jistoty a optimismu. Jasmínový čaj má revitalizující účinky a znovunastoluje energetickou rovnováhu organismu. Jasmín je příjemný všem smyslům, od sluchu lahodícího jména po úžasnou vůni, kterou jasmínové květy uvolňují především v noci po setmění. Naproti tomu chuť Monin Jasmine si můžete užívat po celý den!

Barva: bílá, jemně zkalená

Chuť: vůně čerstvě ustřižených květů jasmínu, jemná, sladká, květinová chuť

Tipy: Doposud jsme mohli pouze žasnout nad jasmínovou vůní a obdivovat krásu jeho květů. Dnes však Monin nabízí možnost tento dar přírody i ochutnat a dodat jeho chuť a vůni nejrůznějším kulinářským a nápojovým produktům. Monin Jasmine sirup funguje skvěle s čaji, smoothies a všem vašim drinkům dodá velmi osvěžující květinovou příchuť.

Použití: čaje, cocktaily, studená mléka.

OBSAH: 0,7 L

KONTAKTUJTE NÁS

Adresa:
Generála Klapálka 1547, Kladno, 27201

E-mail:
info@sirupy-koktejly.cz

Telefon:
+420 312 246 876

Informace o alergenech na vyžádání. 

UŽIVATELSKÝ PANEL

ZANZIBAR, s.r.o.

Již od svého založení v roce 1998 se firma věnuje distribuci výrobků nezbytných pro vytvoření dokonalých cocktailů, ochucených káv a dalších lahůdek. Na našich stránkách naleznete veškerý sortiment, který v tuto chvíli dovážíme do České republiky, plus několik produktů, které jsou originály, vyrobené pouze pro nás.

Chcete vědět více?

Kliknutím na tlačítko Ano potvrzujete, že je Vám více než 18 let.