Instagram
 x 

0
Monin Grapefruit bílý / Pamplemousse / Grapefruit

Monin Grapefruit bílý / Pamplemousse / Grapefruit 0,7 L

Grapefruitu, plodu grapefruitovníku, subtropického citrusového stromu, se dříve přezdívalo „zakázané ovoce z Barbadosu“.

249,0 Kč

Popis

Grapefruitu, plodu grapefruitovníku, subtropického citrusového stromu, se dříve přezdívalo „zakázané ovoce z Barbadosu". Tento věčně zelený strom plodí oranžovo žluté plody, jejichž dužina může být podle odrůdy růžová až červená. Plody dříve okrasného stromu se v 19. století začaly prosazovat díky své zajímavé chuti. Ta je velmi rozdílná podle jeho jednotlivých odrůd – od trpké nebo dokonce hořké až po sladce nakyslou. Monin grapefruit sirup má plnou, kyselou chuť, která vaše chuťové buňky každopádně překvapí. Pokud preferujete kyselé příchutě, budete nadšeni, jste-li milovníkem sladkého, pak zvolte Pink Grapefruit sirup.

Barva: zkalená bílá se žlutými prvky

Chuť: vůně grapefruitového a základních citrusových olejů. Osvěžující sladkokyselá dlouhotrvající chuť.

Tipy: zkombinujte s vychlazeným bílým vínem!

Použití: víno, cocktaily, limonády, smoothies.

OBSAH: 0,7 L

KONTAKTUJTE NÁS

Adresa:
Generála Klapálka 1547, Kladno, 27201

E-mail:
info@sirupy-koktejly.cz

Telefon:
+420 312 246 876

Informace o alergenech na vyžádání. 

UŽIVATELSKÝ PANEL

ZANZIBAR, s.r.o.

Již od svého založení v roce 1998 se firma věnuje distribuci výrobků nezbytných pro vytvoření dokonalých cocktailů, ochucených káv a dalších lahůdek. Na našich stránkách naleznete veškerý sortiment, který v tuto chvíli dovážíme do České republiky, plus několik produktů, které jsou originály, vyrobené pouze pro nás.

Chcete vědět více?

Kliknutím na tlačítko Ano potvrzujete, že je Vám více než 18 let.