Instagram
 x 

0
Monin Granátové jablko / Pomegranate

Monin Granátové jablko / Pomegranate 0,7 L

Granátové jablko je oceňováno pro jeho sytou barvu a sladko-kyselou chuť jeho husté šťávy. Je bohatým zdrojem antioxidantů a látek s protinádorovými biologickými účinky.

249,0 Kč

Popis

Původ :

Rádi bychom Vám připoměli příchuť MONIN POMEGRANATE (Granátové jablko). Pozor, chuť granátového jablka, nemá nic společného s Grenadinou. Tato příchuť začíná být celosvětově velmi populární a věříme, že bude jednou z nejvíce prodávaných v příštích letech. Dlouho byla v mytologii uctívaná jako symbol naděje a věčnosti. Granátové jablko je oceňováno pro jeho sytou barvu a sladko-kyselou chuť jeho husté šťávy. Toto ovoce se proslavilo také svou blahodárností pro lidské zdraví. Je bohatým zdrojem antioxidantů a látek s protinádorovými biologickými účinky.

 

Barva:

Rubínově červená

Chuťové vlastnosti :

Růžovité bobulové ovoce (třešně, červený rybíz, brusinky), lehce nasládlé s jemně kyselou dochutí na jazyku.

Doporučení :

MONIN Pomegranate sirup dodá koktejlové specialitě vašeho podniku perfektně vyváženou chuť mírné kyselosti a granátového jablka, které jste dosud nedosáhli ! Místo dosud používaných páru kapek citrónového džusu, vyzkoušejte MONIN Pomegranate. V horkých ovocných nápojích jím můžete nahradit dokonce i citrónový džus a grenadinu, výsledkem bude stejně lahodná, exotická chuť.

Použití :

  • Koktejly
  • Martini
  • Daiquiri
  • Ledové čaje
  • Nealkoholické nápoje

OBSAH: 0,7 L

KONTAKTUJTE NÁS

Adresa:
Generála Klapálka 1547, Kladno, 27201

E-mail:
info@sirupy-koktejly.cz

Telefon:
+420 312 246 876

Informace o alergenech na vyžádání. 

UŽIVATELSKÝ PANEL

ZANZIBAR, s.r.o.

Již od svého založení v roce 1998 se firma věnuje distribuci výrobků nezbytných pro vytvoření dokonalých cocktailů, ochucených káv a dalších lahůdek. Na našich stránkách naleznete veškerý sortiment, který v tuto chvíli dovážíme do České republiky, plus několik produktů, které jsou originály, vyrobené pouze pro nás.

Chcete vědět více?

Kliknutím na tlačítko Ano potvrzujete, že je Vám více než 18 let.