Instagram
 x 

0
Monin Gin / Saveur Gin

Monin Gin / Saveur Gin 0,7 L

Gin je pálenka vyrobená z plodů jalovce.Na základě tohoto legendárního destilátu vyvinul Monin unikátní, překvapující sirup, přinášející kombinaci chutí z říše botaniky – plodů jalovce, koriandru a olejů citrusových plodů.

281,00 Kč

Popis

Gin je pálenka vyrobená z plodů jalovce. Slovo „gin" je odvozeninou od francouzského „genievre", popř. vlámského „jenever" , která znamenají „jalovec". Gin byl vynalezen holandským lékařem a anglická armáda jej v dobách osmdesátileté války v 17. století přinesla na britské ostrovy. Stal se nedílnou součástí anglické kultury, přičemž jeho obliba svého času přesahovala pivo! Gin je součástí mnoha koktejlů, kterým dodává květinově-citrusovou chuť s kořeněným nádechem.

Na základě tohoto legendárního destilátu vyvinul Monin unikátní, překvapující sirup, přinášející kombinaci chutí z říše botaniky – plodů jalovce, koriandru a olejů citrusových plodů.

Díky Monin Gin sirupu budete moci vytvořit nealko verze klasických koktejlů na bázi ginu vytvořených barmanskými legendami ve 30.letech – Gimlet, Gin-Tonic a Gin Fizz tak budou mít svou „lehkou" verzi.

Hrejte si tedy s jeho intenzivní vůní a objevte originální možnosti, které Vám dává jeho dlouhotrvající, překvapivá chuť.

Barva: čirá, lehce zakalená

Chuť: Vůně plodů jalovce a citrusů s náznakem kafru. Jemně nahořklá chuť citrusů a jalovce silně připomíná skutečný gin. Silný jalovcový dovuk.

Tipy: Intenzívní kořeněná vůně spolu s nahořklou jalovcovou chutí se skvěle kombinuje s pomerančovými, citrónovými nebo grepovými džusy, všemi sodovkami nebo toniky, se kterými může vytvořit drinky, které skvěle zaženou žízeň. Pochopitelně můžete díky němu transformovat cocktaily na bázi ginu do nealko verze. Rozhodně stojí za to kombinace Monin Gin sirup s horkým čajem Darjeeling. A pak si už jen představte, že jste právě na čaji o páté v některém z luxusních hotelů na břehu Gangy....chutná?

Použití: cocktaily, mocktaily, smoothies, digestivní drinky.

OBSAH: 0,7 L

KONTAKTUJTE NÁS

Adresa:
Generála Klapálka 1547, Kladno, 27201

E-mail:
info@sirupy-koktejly.cz

Telefon:
+420 312 246 876

Informace o alergenech na vyžádání. 

UŽIVATELSKÝ PANEL

ZANZIBAR, s.r.o.

Již od svého založení v roce 1998 se firma věnuje distribuci výrobků nezbytných pro vytvoření dokonalých cocktailů, ochucených káv a dalších lahůdek. Na našich stránkách naleznete veškerý sortiment, který v tuto chvíli dovážíme do České republiky, plus několik produktů, které jsou originály, vyrobené pouze pro nás.

Chcete vědět více?

Kliknutím na tlačítko Ano potvrzujete, že je Vám více než 18 let.