Instagram
 x 

0
Monin Estragon / Estragone / Taragon

Monin Estragon / Estragone / Taragon 0,7 L

MONIN opět přivedl na trh další výtečnou, netradiční příchuť ! Estragon!

261,0 Kč

Popis

Původ :

Od začátku devadesátých let bylo slovo „Tarhun“ pro většinu Rusů synonymem chutného, osvěžujícího, světle zeleného, limonádového nápoje s příchutí bylinky estragonu. Na trh byl uveden v roce 1981, kdy Rusko bylo ještě součástí Sovětského Svazu. Podle tohoto příběhu byly prý „Tarhun a Bajkal“, nejpopulárnější sodovky v Rusku, vyrobeny pro olympijské hry v Moskvě jako náhrada Coca-Coly a Pepsi. Tenkrát byly americké výrobky zakázány, jelikož Amerika prý tenkrát bojkotovala olympijské hry. Nechte vzkvétat Vaši kreativitu s touto kultovní příchutí !

Barva :

Světle zelená, lehce zamlžená barva

Chuťové vlastnosti :

Vůně čerstvě posečené trávy, silná o osvěžující chuť rozmačkaných lístků estragonu, douhotrvající příchuť s anýzovými tóny.

Doporučení :

MONIN opět přivedl na trh další výtečnou příchuť ! Estragon! Tahle bylinka je vskutku univerzální, můžete ji tedy nejrůzněji využít. Její anýzová dochuť dodá úžasný výsledek mnoha recepturám. Doporučujeme používat s bobulovým ovocem jako jsou jahody, maliny či černý rybíz. Hodí se ale i k citrusovým plodům, salátové okurce, nebo dokonce rajčatovému džusu. Jedna z našich oblíbených receptur je míchat ji jako „long drink“ („dlouhý nápoj“ do sklenice 20-30cl) s MONIN Strawberry purée (jahodové pyré), ginem, brusinkovým džusem a střikem sodové vody. Vyzkoušejte jej po svém a my Vám zaručujeme, že se okamžitě stanete jejím fanouškem !

Použití :

Ve všech koktejlových receptúrách s alkoholem i bez, kávách a čajových specialitách.

OBSAH: 0,7 L

KONTAKTUJTE NÁS

Adresa:
Generála Klapálka 1547, Kladno, 27201

E-mail:
info@sirupy-koktejly.cz

Telefon:
+420 312 246 876

Informace o alergenech na vyžádání. 

UŽIVATELSKÝ PANEL

ZANZIBAR, s.r.o.

Již od svého založení v roce 1998 se firma věnuje distribuci výrobků nezbytných pro vytvoření dokonalých cocktailů, ochucených káv a dalších lahůdek. Na našich stránkách naleznete veškerý sortiment, který v tuto chvíli dovážíme do České republiky, plus několik produktů, které jsou originály, vyrobené pouze pro nás.

Chcete vědět více?

Kliknutím na tlačítko Ano potvrzujete, že je Vám více než 18 let.