x 

0
Monin Estragon / Estragone / Taragon

Monin Estragon / Estragone / Taragon 0,7 L

MONIN opět přivedl na trh další výtečnou, netradiční příchuť ! Estragon!

271 Kč

Popis

Původ :

Od začátku devadesátých let bylo slovo „Tarhun“ pro většinu Rusů synonymem chutného, osvěžujícího, světle zeleného, limonádového nápoje s příchutí bylinky estragonu. Na trh byl uveden v roce 1981, kdy Rusko bylo ještě součástí Sovětského Svazu. Podle tohoto příběhu byly prý „Tarhun a Bajkal“, nejpopulárnější sodovky v Rusku, vyrobeny pro olympijské hry v Moskvě jako náhrada Coca-Coly a Pepsi. Tenkrát byly americké výrobky zakázány, jelikož Amerika prý tenkrát bojkotovala olympijské hry. Nechte vzkvétat Vaši kreativitu s touto kultovní příchutí !

Barva :

Světle zelená, lehce zamlžená barva

Chuťové vlastnosti :

Vůně čerstvě posečené trávy, silná o osvěžující chuť rozmačkaných lístků estragonu, douhotrvající příchuť s anýzovými tóny.

Doporučení :

MONIN opět přivedl na trh další výtečnou příchuť ! Estragon! Tahle bylinka je vskutku univerzální, můžete ji tedy nejrůzněji využít. Její anýzová dochuť dodá úžasný výsledek mnoha recepturám. Doporučujeme používat s bobulovým ovocem jako jsou jahody, maliny či černý rybíz. Hodí se ale i k citrusovým plodům, salátové okurce, nebo dokonce rajčatovému džusu. Jedna z našich oblíbených receptur je míchat ji jako „long drink“ („dlouhý nápoj“ do sklenice 20-30cl) s MONIN Strawberry purée (jahodové pyré), ginem, brusinkovým džusem a střikem sodové vody. Vyzkoušejte jej po svém a my Vám zaručujeme, že se okamžitě stanete jejím fanouškem !

Použití :

Ve všech koktejlových receptúrách s alkoholem i bez, kávách a čajových specialitách.

OBSAH: 0,7 L

KONTAKTUJTE NÁS

Adresa:
Generála Klapálka 1547, Kladno, 27201

E-mail:
info@sirupy-koktejly.cz

Telefon:
+420 312 246 876

UŽIVATELSKÝ PANEL

ZANZIBAR, s.r.o.

Již od svého založení v roce 1998 se firma věnuje distribuci výrobků nezbytných pro vytvoření dokonalých cocktailů, ochucených káv a dalších lahůdek. Na našich stránkách naleznete veškerý sortiment, který v tuto chvíli dovážíme do České republiky, plus několik produktů, které jsou originály, vyrobené pouze pro nás.

Chcete vědět více?