Instagram
 x 

0

Monin Coffee box MINI 5 x 50 ML + zrnková káva ZDARMA

Dárkový box složený z mini verzí nejoblíbenějších sirupů MONIN pro dochucení (nejen) Vaší kávy + jednodruhová Guatemala SHB EP Rainforrest zrno 75 g ZDARMA

203,00 Kč

Popis

AKCE PLATÍ DO ODVOLÁNÍ.

Sada 5 x 5CL sirupů pro přípravu ochucené kávy

Amaretto - název italského likéru v překladu znamená „mírně nahořklý" a vystihuje jemnou chuť propůjčenou „mandorlou amara" – hořkou mandlí.

Perník (Gingerbread) - zachumlat se do deky, zatopit v krbu, koukat do ohně a chroupat gingerbread sušenky? Tak chutná správná zima. Připomeňte si ji v kávě nebo třeba mléčném šejku díky Monin Perníkovému Sirupu celoročně! 

Lískový oříšek -  co dodat? Jen si představte tu mléčnou pěnu na báječném italském espresu s náznakem dokonalé příchuti lískového oříšku!

Vanilka -  jedna z nejoblíbenějších chuťových verzí jak teplé tak ledové kávy latte. Usrkávat to své Vanilkové Latté je pro mnohé každodenním rituálem!

Karamel - některé příchutě rozdělují konzumenty nemilosrdně do skupin love nebo hate. To karamel má přesně opačnou - skoro všichni si na něm tu a tam v nějaké podobě rádi pochutnají! Tak proč ne třeba právě v kávě nebo cocktailu díky Monin Karamelovému sirupu?

Velikost 5 x 50 ml

K sadě sirupů ZDARMA: 

Guatemala SHB EP Rainforrest 75 g

Specifické podnebí sopečných pohoří spolu s jejich nadmořskou výškou jsou hlavními faktory, které guatemalskou kávu pozdvihují z průměru mezi opravdové kávové klenoty. Pokud jste zastáncem trendu kávy s lehkou ovocnou kyselinkou, ale přesto plné chuti, je pro vás naše Guatemala tou správnou adresou! Hipster friendly káva, kterou si vychutnáte i bez plnovousu!

100% Arabica

OBSAH: 75 g

 

KONTAKTUJTE NÁS

Adresa:
Generála Klapálka 1547, Kladno, 27201

E-mail:
info@sirupy-koktejly.cz

Telefon:
+420 312 246 876

Informace o alergenech na vyžádání. 

UŽIVATELSKÝ PANEL

ZANZIBAR, s.r.o.

Již od svého založení v roce 1998 se firma věnuje distribuci výrobků nezbytných pro vytvoření dokonalých cocktailů, ochucených káv a dalších lahůdek. Na našich stránkách naleznete veškerý sortiment, který v tuto chvíli dovážíme do České republiky, plus několik produktů, které jsou originály, vyrobené pouze pro nás.

Chcete vědět více?

Kliknutím na tlačítko Ano potvrzujete, že je Vám více než 18 let.