x 

0
Monin Citrónová šťáva / Rantcho Lemon 50%

Monin Citrónová šťáva / Rantcho Lemon 50% 1 L

MONIN RANTCHO je neslazený koncentrát bez zbytků dužiny, vyroben z 50 procentní šťávy z nejvybranějších sicilských citrónů. Byl oceněn barmany jako nejlepší náhražka citrónové šťávy.

115 Kč

Popis

Původ :

Citrón je známý hlavně svou osvěžující vůní a trpko-kyselou chutí, podobnou chuti limetky. Jeho původ není znám, i když některé stopy vedou do Indie. Citrónová šťáva obsahuje vysoké procento vitamínu C a má spoustu využití v kulinářské oblasti. MONIN RANTCHO je neslazený koncentrát bez zbytků dužiny, vyroben z 50 procentní šťávy z nejvybranějších sicilských citrónů. Byl oceněn barmany jako nejlepší náhražka citrónové šťávy.

Barva :

Mlhavě žlutá

Chuťové vlastnosti :

Svěží a kyselá chuť čerstvě vymačkané citrónové šťávy.

Doporučení :

MONIN Rantcho Vám pomůže k výrobě nespočetně nápojů. Od klasického Daiquiri až po ovocný „planters“ punč. Můžete jej také využít v kulinářském prostředí. Zkombinujte jej s MONIN Lime sirupem a Curacao Triple Sec likérem s velkorysým dílem prvotřídní vodky. Dosáhnete vskutku lahodného citrusového martini.

Použití :

  • Koktejly
  • Čaje
  • Džusy, ovocné nápoje
  • V přípravě pokrmů

OBSAH: 1 L

KONTAKTUJTE NÁS

Adresa:
Generála Klapálka 1547, Kladno, 27201

E-mail:
info@sirupy-koktejly.cz

Telefon:
+420 312 246 876

UŽIVATELSKÝ PANEL

ZANZIBAR, s.r.o.

Již od svého založení v roce 1998 se firma věnuje distribuci výrobků nezbytných pro vytvoření dokonalých cocktailů, ochucených káv a dalších lahůdek. Na našich stránkách naleznete veškerý sortiment, který v tuto chvíli dovážíme do České republiky, plus několik produktů, které jsou originály, vyrobené pouze pro nás.

Chcete vědět více?