x 

0
Monin Citrónová šťáva / Rantcho Lemon 50%

Monin Citrónová šťáva / Rantcho Lemon 50% 0,7 L

MONIN RANTCHO je neslazený koncentrát bez zbytků dužiny, vyroben z 50 procentní šťávy z nejvybranějších sicilských citrónů. Byl oceněn barmany jako nejlepší náhražka citrónové šťávy.

88,0 Kč

Popis

Původ :

Citrón je známý hlavně svou osvěžující vůní a trpko-kyselou chutí, podobnou chuti limetky. Jeho původ není znám, i když některé stopy vedou do Indie. Citrónová šťáva obsahuje vysoké procento vitamínu C a má spoustu využití v kulinářské oblasti. MONIN RANTCHO je neslazený koncentrát bez zbytků dužiny, vyroben z 50 procentní šťávy z nejvybranějších sicilských citrónů. Byl oceněn barmany jako nejlepší náhražka citrónové šťávy.

Barva :

Mlhavě žlutá

Chuťové vlastnosti :

Svěží a kyselá chuť čerstvě vymačkané citrónové šťávy.

Doporučení :

MONIN Rantcho Vám pomůže k výrobě nespočetně nápojů. Od klasického Daiquiri až po ovocný „planters“ punč. Můžete jej také využít v kulinářském prostředí. Zkombinujte jej s MONIN Lime sirupem a Curacao Triple Sec likérem s velkorysým dílem prvotřídní vodky. Dosáhnete vskutku lahodného citrusového martini.

Použití :

  • Koktejly
  • Čaje
  • Džusy, ovocné nápoje
  • V přípravě pokrmů

OBSAH: 0,7 L

KONTAKTUJTE NÁS

Adresa:
Generála Klapálka 1547, Kladno, 27201

E-mail:
info@sirupy-koktejly.cz

Telefon:
+420 312 246 876

UŽIVATELSKÝ PANEL

ZANZIBAR, s.r.o.

Již od svého založení v roce 1998 se firma věnuje distribuci výrobků nezbytných pro vytvoření dokonalých cocktailů, ochucených káv a dalších lahůdek. Na našich stránkách naleznete veškerý sortiment, který v tuto chvíli dovážíme do České republiky, plus několik produktů, které jsou originály, vyrobené pouze pro nás.

Chcete vědět více?

Kliknutím na tlačítko Ano potvrzujete, že je Vám více než 18 let.