Instagram
 x 

0
Twist & Sparkle Starter Kit, výrobník sodovky

Twist & Sparkle Starter Kit, výrobník sodovky 1 L

Geníální domácí výrobník sodovky a perlivých limonád!Neuvěřitelná šíře použití, možnost přípravy nápojů "do zásoby", zařízení umožňující použití jakýchkoli sirupů. Buďte svobodní díky TWIST & SPARKLE!

1000,0 Kč

Popis

Geniálně jednoduchá příprava domácí sodovky a perlivých osvěžujících nápojů!

V T&S si jednoduše připravíte buď chladivou sodovku nebo jakýkoli perlivý nápoj včetně domácích ovocných limonád, vinných střiků, ochucených vinných střiků sirupem Monin apod.

Díky možnosti dokoupit sadu dvou náhradních lahví T&S si můžete předpřipravit Vaše oblíbené perlivé nápoje, uložit je v uzavíratelných lahvích do lednice pro vaši večerní párty nebo je vzít s sebou na piknik.

Postup přípravy je extrémně snadný : do láhve natočíme co nejstudenější vodu, do hlavice T&S vložíme jednu CO2 bombičku, našroubujeme, počkáme až CO2 nasytí nápoj ( poznáme dle toho, že plyn přestane syčet ), hlavici nahradíme víčkem a máte hotovo. Nejlepšího výsledku dosáhneme uložením lahve do chladu na cca hodinu.

T&S Vám neslibuje nemožné! Žádné sliby rybníku sodovky z jedné náplně (ale může v něm být jen jedna bublinka), žádné sliby spousty příchutí (ale musíte si koupit pouze výrobcem určené sirupy).

Chcete si opravdu vybrat, na jakém nápoji si doma nebo na výletě pochutnáte? Používejte TWIST & SPARKLE!

TWIST & SPARKLE "STARTING KIT" obsahuje: T&S s jednou litrovou lahví + 6 ks bombiček + návod a knihu receptů

OBSAH: 1 L

Nepřehlédněte!

KONTAKTUJTE NÁS

Adresa:
Generála Klapálka 1547, Kladno, 27201

E-mail:
info@sirupy-koktejly.cz

Telefon:
+420 312 246 876

Informace o alergenech na vyžádání. 

UŽIVATELSKÝ PANEL

ZANZIBAR, s.r.o.

Již od svého založení v roce 1998 se firma věnuje distribuci výrobků nezbytných pro vytvoření dokonalých cocktailů, ochucených káv a dalších lahůdek. Na našich stránkách naleznete veškerý sortiment, který v tuto chvíli dovážíme do České republiky, plus několik produktů, které jsou originály, vyrobené pouze pro nás.

Chcete vědět více?

Kliknutím na tlačítko Ano potvrzujete, že je Vám více než 18 let.