Instagram
 x 

0
Iron Maiden Trooper Mixed Beer Box
Iron Maiden Trooper Mixed Beer Box
Iron Maiden Trooper Mixed Beer Box

Iron Maiden Trooper Mixed Beer Box 12x 0,33 L

Prémiová piva TROOPER vzniklá ve spolupráci mezi metalovou skupinou IRON MAIDEN a pivovarem Robinsons v exkluzivním kartonovém boxu. Šest unikátních druhů piv ve velikosti 0,33 L, vždy po dvou kusech.

599,00 Kč

Popis

Obsah boxu:

2x Iron Maiden Trooper 4,7 % 0,33 L

Plné pivo. Svrchně kvašené polotmavé pivo typu Ale.

Kultovní Ale všech fanoušků kapely Iron Maiden a rockové hudby, vytvořený za aktivní účasti zpěváka Iron Maiden Bruce Dickinsona. Posuďte sami, jak dopadlo spojení dvou velkých britských příběhů o úspěchu - rodinného pivovaru Robinsons a IRON MAIDEN. Trooper, nazvaný podle jedné z nejznámějších skladeb kapely, je pivo s charakterem propůjčeným unikátním spojením chmelů odrůd Bobec, Goldings a Cascade. Plná, sladová chuť temně zlatého Ale má jemné citrusové zakončení.

 

2x Iron Maiden Trooper 666 6,6 % 0,33 L

Silné pivo. Svrchně kvašené polotmavé pivo typu Ale.

Když mají vaši fanoušci pocit, že běžné pivo málo dává, co uděláte? Jasně že jim připravíte něco silnějšího! Na žádost fanoušků a po obrovském úspěchu piva TROOPER, vytvořili v pivovaru Robinsons limitovanou edici původního originálu s větším obsahem alkoholu. Výsledkem je další úžasně autentické pivo, které je nabité výraznější chutí a vyšším obsahem alkoholu. Je opravdu ďábelsky dobré.....

 

2x Iron Maiden Trooper Red’n‘Black 6,8 % 0,33 L

Silné pivo. Svrchně kvašené tmavé pivo typu Porter. 

RED ‘N’ BLACK Porter je první tmavé pivo v kolekci TROOPER. Pojmenovaný je po skladbě z alba „The Book Of Souls“ od Iron Maiden. RED ‘N’ BLACK neboli červená a černá popisují barvy směsi čokolády a krystalového sladu - ta je jeho základem a dodává tomuto plnému pivu chuť praženého sladu a karamelu. Speciální kvasinky Robinsons přidávají náznak lékořice a medového charakteru. RED „N“ BLACK, vytvořený Bruce Dickinsonem, se inspiroval původním receptem na Porter z 50. let 20. století z pivovaru Robinsons.

 

2x Iron Maiden Trooper Hallowed 6,0 % 0,33 L

Silné pivo. Svrchně kvašené polotmavé pivo typu Belgium Dark ale.

Trooper Hallowed je mimořádné svrchně kvašené polotmavé pivo typu Belgium Dark Ale, které potěší nejen fanoušky Iron Maiden. Bruce Dickinson je obrovským fandou piv typu Ale a proto není divu, že s pomocí pivovaru Robinsons se mu povedlo vytvořit další pivo s hlubokým rockovým charakterem.

Použití speciálních “belgických” kvasinek v kombinaci s chmelem Noble přináší komplexní aroma s tóny banánů a švestek. Rozhodně si nenechte ujít toto pivo charakteristické svou neobyčejnou chutí.

 

2x Iron Maiden Trooper Light Brigade 4,1 % 0,33 L

Plné pivo. Svrchně kvašené světlé pivo typu Pale Ale.

LIGHT BRIGADE je jedinečnou interpretaci typu piva “golden” Ale. S obsahem alkoholu 4,1 % patří mezi méně alkoholická piva, ale i tak stále obsahuje stejně silnou chuť jako ostatní produkty řady Trooper. Od skupiny Iron Maiden a pivovaru Robinsons nic jiného už ani nelze očekávat! Navíc bylo pivo LIGHT BRIGADE vytvořeno pro charitativní organizaci Help for Heroes neboli Pomoc hrdinům, která poskytuje pomoc členům ozbrojených složek zraněných při výkonu služby.

 

2x Iron Maiden Trooper Sun & Steel 4,8 % 0,33 L

Plný, spodně kvašený světlý ležák originálně kombinovaný se saké.

Sun and Steel je hybridní pivo, protože je vytvořené z dvou odlišných druhů kvasnic: k první fermentaci se používají kmenové kvasnice (lager yeast), ke druhé pak saké kvasnice. Výsledkem je jemná květinová příchuť světlého spodně kvašené piva. 

Počáteční nápad na spojení piva a saké přišel od Bruce Dickinsona na podzim roku 2016. Bruce je velkým fanouškem saké a zná se s Georgem Yusa, který vede výrobnu saké s dlouhou historií. Slovo dalo slovo a společně zrealizovali tento nápad na vytvoření jedinečného a inovativního světlého spodně kvašené piva. 

KONTAKTUJTE NÁS

Adresa:
Generála Klapálka 1547, Kladno, 27201

E-mail:
info@sirupy-koktejly.cz

Telefon:
+420 312 246 876

Informace o alergenech na vyžádání. 

UŽIVATELSKÝ PANEL

ZANZIBAR, s.r.o.

Již od svého založení v roce 1998 se firma věnuje distribuci výrobků nezbytných pro vytvoření dokonalých cocktailů, ochucených káv a dalších lahůdek. Na našich stránkách naleznete veškerý sortiment, který v tuto chvíli dovážíme do České republiky, plus několik produktů, které jsou originály, vyrobené pouze pro nás.

Chcete vědět více?

Kliknutím na tlačítko Ano potvrzujete, že je Vám více než 18 let.