Instagram
 x 

0

ERDINGER Alkoholfrei plech 0,5% 0,5 L

Ať už při výkonu povolání, při řízení vozidla nebo po sportu – je mnoho různých příležitostí, při kterých je lépe se alkoholu vystříhat. A pro toho, kdo se přece jen nechce vzdát svého Erdingera, je zde Erdinger nealko.

37,0 Kč

Popis

Ať už při výkonu povolání, při řízení vozidla nebo po sportu – je mnoho různých příležitostí, při kterých je lépe se alkoholu vystříhat. A pro toho, kdo se přece jen nechce vzdát svého Erdingera, je zde Erdinger nealko. Toto pivo je vařeno s obvyklou pečlivostí a se zřetelem na zkušenosti z více než stodesetileté tradice vaření piva a ohledem na požadavky nejvyšší kvality.

Sládkům z Erdingu se podařilo získat i bez alkoholu aromatický a chuťový charakter piv Erdinger. Tato jedinečná chuť proslavila pivovar daleko za hranicemi Německa.

Tak může Erdinger Weißbräu nabídnout další špičkový produkt, který představuje správnou alternativu k ostatním pivním specialitám.

OBSAH: 12 x 0,5 L

Nepřehlédněte!

KONTAKTUJTE NÁS

Adresa:
Generála Klapálka 1547, Kladno, 27201

E-mail:
info@sirupy-koktejly.cz

Telefon:
+420 312 246 876

Informace o alergenech na vyžádání. 

UŽIVATELSKÝ PANEL

ZANZIBAR, s.r.o.

Již od svého založení v roce 1998 se firma věnuje distribuci výrobků nezbytných pro vytvoření dokonalých cocktailů, ochucených káv a dalších lahůdek. Na našich stránkách naleznete veškerý sortiment, který v tuto chvíli dovážíme do České republiky, plus několik produktů, které jsou originály, vyrobené pouze pro nás.

Chcete vědět více?

Kliknutím na tlačítko Ano potvrzujete, že je Vám více než 18 let.