x 

0

ERDINGER Alkoholfrei plech 0,5% 12x0,5 L

Ať už při výkonu povolání, při řízení vozidla nebo po sportu – je mnoho různých příležitostí, při kterých je lépe se alkoholu vystříhat. A pro toho, kdo se přece jen nechce vzdát svého Erdingera, je zde Erdinger nealko.

39 Kč

Popis

Ať už při výkonu povolání, při řízení vozidla nebo po sportu – je mnoho různých příležitostí, při kterých je lépe se alkoholu vystříhat. A pro toho, kdo se přece jen nechce vzdát svého Erdingera, je zde Erdinger nealko. Toto pivo je vařeno s obvyklou pečlivostí a se zřetelem na zkušenosti z více než stodesetileté tradice vaření piva a ohledem na požadavky nejvyšší kvality.

Sládkům z Erdingu se podařilo získat i bez alkoholu aromatický a chuťový charakter piv Erdinger. Tato jedinečná chuť proslavila pivovar daleko za hranicemi Německa.

Tak může Erdinger Weißbräu nabídnout další špičkový produkt, který představuje správnou alternativu k ostatním pivním specialitám.

OBSAH: 12 x 0,5 L

KONTAKTUJTE NÁS

Adresa:
Generála Klapálka 1547, Kladno, 27201

E-mail:
info@sirupy-koktejly.cz

Telefon:
+420 312 246 876

UŽIVATELSKÝ PANEL

ZANZIBAR, s.r.o.

Již od svého založení v roce 1998 se firma věnuje distribuci výrobků nezbytných pro vytvoření dokonalých cocktailů, ochucených káv a dalších lahůdek. Na našich stránkách naleznete veškerý sortiment, který v tuto chvíli dovážíme do České republiky, plus několik produktů, které jsou originály, vyrobené pouze pro nás.

Chcete vědět více?