Instagram
 x 

0

Teeda rum 5y.o. 40% 0,7 L

Pozoruhodné vlastnosti rumu TEEDA jsou přičítány procesu destilace v kotlíkovém destilačním kotli a následnému zrání v sudech z amerického bílého dubu po Bourbonu po dobu 5-15 let.

1694,00 Kč

Popis

Okinawa je nejjižnější část Japonska, panuje zde subtropické klima a právě tento ostrov je jediným místem, kde se v této zemi pěstuje cukrová třtina. Logicky tedy i místem, kde se vyrábí výjimečný a exotický rum TEEDA, v překladu znamená „Slunce“.

Teeda se vyrábí se v lihovaru Helios. Historie samotného lihovaru je velmi zajímavá. Původně se lihovar jmenoval Taiyou, založen byl v roce 1961 Tadashi Matsudou a zásoboval rumem zejména místní americkou civilní správu. V roce 1969 se společnost přejmenovala na HELIOS a dnes, kromě skvělého rumu, vyrábí i pivo, saké a místní lihovinu z rýže, awamori.

Pozoruhodné vlastnosti rumu TEEDA jsou přičítány procesu destilace v kotlíkovém destilačním kotli a následnému zrání v sudech z amerického bílého dubu po Bourbonu po dobu 5-15 let. Na etiketě je uváděn nejmladší použitý rum. TEEDA je velmi aromatický a v chuti lze rozpoznat mnoho rozličných vrstev. K dobarvování se nepoužívá karamel. TEEDA rum je prostě stejně zajímavý, jako samotný ostrov Okinawa.


ALKOHOL: 40%

OBSAH: 0,7L

BARVA: Zlatě jantarová

VŮNĚ: Výrazné tóny medu a meruněk

CHUŤ: kulatá a plná aromatických tropických plodů

KONTAKTUJTE NÁS

Adresa:
Generála Klapálka 1547, Kladno, 27201

E-mail:
info@sirupy-koktejly.cz

Telefon:
+420 312 246 876

Informace o alergenech na vyžádání. 

UŽIVATELSKÝ PANEL

ZANZIBAR, s.r.o.

Již od svého založení v roce 1998 se firma věnuje distribuci výrobků nezbytných pro vytvoření dokonalých cocktailů, ochucených káv a dalších lahůdek. Na našich stránkách naleznete veškerý sortiment, který v tuto chvíli dovážíme do České republiky, plus několik produktů, které jsou originály, vyrobené pouze pro nás.

Chcete vědět více?

Kliknutím na tlačítko Ano potvrzujete, že je Vám více než 18 let.