Instagram
 x 

0

PARAGON cordial Timur Berry 0,485 L

PARAGON Timur Berry je jednou ze 3 součástí tzv Pepřové kolekce nové generace jednosložkových cordialů, která vytvoří ucelenou encyklopedii botanických chutí. Chuť Timur Berry - jedinečného pepře z jižního Nepálu vás ohromí! Cordialy PARAGON - vzácné chuťové klenoty špičkových barů.

730,00 Kč

Popis

Tento nepálský pepř se sbírá z malých stromků druhu Zanthoxylum armatum (Žlutodřeva trnitého), které rostou ve volné přírodě v pohoří Mahabharat ve výšce 2 000 m n. m. Díky jeho svěžím citrusovým tónům se mu také přezdívá grepový pepř. Tyto malé bobule pepře se velmi často používají v pokrmech typických pro Teraïské nížiny jižního Nepálu.

Na tvorbě produktu se podílel významnou měrou český barman Alex Kratěna, ikona světové barmanské scény.


Profil: GREP – BYLINY – DŘEVO

Extrakce: superkritická extrakce pomocí CO2 & destilace

Pro začátek zkuste tento jednoduchý drink přímo podle Alexe Kratěny, ať zjistíte, co Paragon Timur Berry dokáže! 15ml Paragon Timur Berry, 35ml Cognac VSOP, 100ml sodovky, velký kus ledu. Led vložte do sklenice, přidejte Paragon a Cognac, dolijte sodou.

Snímek_obrazovky_2020-06-08_v 12.44.33.png

KONTAKTUJTE NÁS

Adresa:
Generála Klapálka 1547, Kladno, 27201

E-mail:
info@sirupy-koktejly.cz

Telefon:
+420 312 246 876

Informace o alergenech na vyžádání. 

UŽIVATELSKÝ PANEL

ZANZIBAR, s.r.o.

Již od svého založení v roce 1998 se firma věnuje distribuci výrobků nezbytných pro vytvoření dokonalých cocktailů, ochucených káv a dalších lahůdek. Na našich stránkách naleznete veškerý sortiment, který v tuto chvíli dovážíme do České republiky, plus několik produktů, které jsou originály, vyrobené pouze pro nás.

Chcete vědět více?

Kliknutím na tlačítko Ano potvrzujete, že je Vám více než 18 let.