Instagram
 x 

0

Vítejte v pestrém světě chutí, do nějž Vás uvádí firma Monin.

„Již po tři generace má rodina pracuje na tvorbě ochucených sirupů té nejvyšší kvality. Každý rok pečlivě kontrolujeme nejkvalitnější přírodní suroviny z více než 22 zemí a vybíráme jen ty nejlepší z dodavatelů. Pak tyto suroviny zpracováváme bez konzervačních látek. Bez ničeho,co by mohlo znehodnotit jejich čistou chuť.To, co získáváte v každé láhvi Monin je ten nejjemnější sirup.Jsem přesvědčen, že zkušenosti a zaujetí naší rodiny pocítíte z každého našeho výrobku."

Olivier Monin – pokračovatel v rodinné tradici firmy, založené roku 1912 jeho dědečkem

Monin, světová jednička trhu ochucených sirupů .....

„Co je to příchuť? Slovník ji popisuje jako „Chuť něčeho v ústech; charakteristická vlastnost". U sirupů Monin jsme v otázce příchutí experty. V každém našem sirupu je příchuť obsažena v takové míře a kvalitě,že si ji Vaše ústa zamilují a Vaše tělo naopak ocení absenci konzervačních látek, cholesterolu, tuku a čistě přírodní původ každého doušku."

 

Charakteristika produktů Monin

Káva

Monin Coctail BoxK přípravě Vaší kávy nebo espressa použijte kávová zrna nejlepší kvality, která pečlivým pražením získala tu nejlepší vůni a chuť. Nápoj dotvořte se stejnou pečlivostí,jakou jste věnovali jeho přípravě a použijte nejlepší dostupný sirup – Monin. Dodejte své kávě, cappuccinu, latte , mocca ,macchiato a frappe atraktivní příchuť,vůni a ještě mnohem víc.....

Kulinářské umění

Použijte množství příchutí Monin při přípravě marinád, omáček a salátových dressingů stejně dobře jako zákusků. Dokonalé pro zdůraznění a zesílení dominantní chuti.

Chlazené nápoje

Sirupy Monin jsou považovány za nejlepší způsob ochucení limonád, sody nebo ledových čajů, aniž by získaly nadměrnou sladkost.

Mražené nápoje / Granita

Tyto drinky jsou typické svou nenáročnou přípravou, nízkými vstupními náklady a mohou se stát atraktivní a velmi ziskovou položkou Vašeho nápojového lístku. Jsou výborné jak pro dospělé, tak i děti.

Cocktails

Sirupy Monin Vám umožní vytvářet množství překvapivě chuťově a barevně výrazných alkoholických i nealkoholických cocktailů. Přes Margarity, Colady,Daiquiri , Belini atd. jejich použití je neomezené...

 

Z historie firmy Monin

Firma MONIN S.A. je nezávislý rodinný podnik s tradicí od roku 1912.

V současnosti se výrobní podniky firmy Monin nacházejí :

Ve Francii, v městě Bourges, kde je také vedení společnosti a továrna od roku 1912

V USA, na Floridě ve městě Clearwater

A od roku 2009, také v Malajsii ve městě Kuala Lumpur

Firma exportuje své výrobky do více než 100 zemí a také z mnoha zemí dováží vybrané ingredience pro výrobu.

Oblibu a kvalitu těchto sirupů na mezinárodní úrovni dokládá fakt, že společnost MONIN je mimořádným přidruženým členem IBA (Mezinárodní Barmanská Asociace).

MONIN sirupy jsou vyrobeny z přírodních ovocných a rostlinných výtažků a jak už bylo uvedeno neobsahují tuky, cholesterol a konzervační činidla.

Proč se sirupy MONIN těší oblibě u barmanů? Důvodem může být vysoká koncentrace, barvivost, chuť, aroma a v neposlední řadě také tvar lahve.

Více informací o firmě získáte na stránkách www.monin.com

KONTAKTUJTE NÁS

Adresa:
Generála Klapálka 1547, Kladno, 27201

E-mail:
info@sirupy-koktejly.cz

Telefon:
+420 312 246 876

Informace o alergenech na vyžádání. 

UŽIVATELSKÝ PANEL

ZANZIBAR, s.r.o.

Již od svého založení v roce 1998 se firma věnuje distribuci výrobků nezbytných pro vytvoření dokonalých cocktailů, ochucených káv a dalších lahůdek. Na našich stránkách naleznete veškerý sortiment, který v tuto chvíli dovážíme do České republiky, plus několik produktů, které jsou originály, vyrobené pouze pro nás.

Chcete vědět více?

Kliknutím na tlačítko Ano potvrzujete, že je Vám více než 18 let.