• Monin Coffee box MINI 5 x 50 ML + zrnková káva ZDARMA - 1
Monin Coffee box MINI 5 x 50 ML + zrnková káva ZDARMA - 1

Monin Coffee box MINI sirupy 5 x 50 ML + zrnková káva Zanzibar Coffee ZDARMA

214,00 Kč
včetně DPH

Dárkový box složený z mini verzí nejoblíbenějších sirupů MONIN pro dochucení (nejen) Vaší kávy + jednodruhová Guatemala SHB EP Rainforrest zrno 75 g ZDARMA

Počet

Vyprodáno
Popis

AKCE PLATÍ DO ODVOLÁNÍ.

Sada 5 x 5CL sirupů pro přípravu ochucené kávy

Amaretto - název italského likéru v překladu znamená „mírně nahořklý" a vystihuje jemnou chuť propůjčenou „mandorlou amara" – hořkou mandlí.

Perník (Gingerbread) - zachumlat se do deky, zatopit v krbu, koukat do ohně a chroupat gingerbread sušenky? Tak chutná správná zima. Připomeňte si ji v kávě nebo třeba mléčném šejku díky Monin Perníkovému Sirupu celoročně! 

Lískový oříšek -  co dodat? Jen si představte tu mléčnou pěnu na báječném italském espresu s náznakem dokonalé příchuti lískového oříšku!

Vanilka -  jedna z nejoblíbenějších chuťových verzí jak teplé tak ledové kávy latte. Usrkávat to své Vanilkové Latté je pro mnohé každodenním rituálem!

Karamel - některé příchutě rozdělují konzumenty nemilosrdně do skupin love nebo hate. To karamel má přesně opačnou - skoro všichni si na něm tu a tam v nějaké podobě rádi pochutnají! Tak proč ne třeba právě v kávě nebo cocktailu díky Monin Karamelovému sirupu?

Velikost 5 x 50 ml

K sadě sirupů ZDARMA: 

Guatemala SHB EP Rainforrest 75 g

Specifické podnebí sopečných pohoří spolu s jejich nadmořskou výškou jsou hlavními faktory, které guatemalskou kávu pozdvihují z průměru mezi opravdové kávové klenoty. Pokud jste zastáncem trendu kávy s lehkou ovocnou kyselinkou, ale přesto plné chuti, je pro vás naše Guatemala tou správnou adresou! Hipster friendly káva, kterou si vychutnáte i bez plnovousu!

100% Arabica

OBSAH: 75 g

 

Monin
99098