Instagram
 x 

0

4 druhy Porto CRUZ - 4 láhve se zvýhodněním 300,- KČ

O celých 300,- Kč výhodnější sada obsahující Porto Cruz Tawny, Cruz Ruby a prémiové Cruz Ruby Reserve a Cruz 10YO. Udělejte si svou vlastní ochutnávkovou seanci!

1254,00 Kč

Popis

Porto Cruz Ruby 19% 0,75 L

Mladé červené portské víno krásné rubínové barvy. Elegantní květinový buket v sobě spojuje ovocné tóny a vnímavým konzumentům silně připomíná intenzívní aroma čerstvého červeného ovoce. 

Ovocně sladkou, svěží chuť CRUZ RUBY si nejlépe vychutnáte při pokojové teplotě jako aperitiv nebo ve spojení se sýry a čokoládovými dezerty.

Chuť, která nadchne ženy a gentlemany, kteří chtějí nadchnout ženy!

Porto Cruz Tawny 19% 0,75 L

V rudé barvě CRUZ TAWNY naleznete zářivé měďěné odlesky. Pro jeho vůni jsou typické stopy jahod a malin, stejně jako červené plody a sušené ovoce určuje jeho vyváženou chuť.

Běžně jej podávejte v pokojové teplotě, ale před večírkem se jej nebojte vychadit a servírovat na kostkách ledu!                                                                                                                    

CRUZ TAWNY je vyroben z červených odrůd vinných hroznů a než si najde cestu do své elegantní láhve stráví 4 roky zráním v dubových sudech.

Porto Cruz Ruby Reserve 19% 0,75 L

V chuti a vůni tohoto dokonalého blendu portských vín, z nichž některá jsou až 20let stařena v dubových sudech, poznáte tóny vlašských ořechů, sušeného ovoce, fíků s dotekem sladkého marcipánu.

Sklenka tohoto klenotu vás potěší jako relax po pracovním stresu nebo je skvělým doplňkem k pokrmům z vyzrálého masa, k sýrům nebo k ovoci.

Porto Cruz 10 yrs 19% 0,75 L

Jedinečná barva terakotových cihel. Jemná vůně sušeného ovoce azavařeniny z pomerančové kůry. Chuť po vlašském ořechu akořeněném kandovaném ovoci. To vše je GRAN CRUZ, 10 letýklenot, ze sklepů ve Vila Nova de Gaia.   

Dopřejte si jej z vinné sklenky třeba ve spojení s kachními prsy, foie gras nebo lahodnými dezerty. Už vám chybí jen výhled na řeku Douro a klenuté mosty malebného Porta….

KONTAKTUJTE NÁS

Adresa:
Generála Klapálka 1547, Kladno, 27201

E-mail:
info@sirupy-koktejly.cz

Telefon:
+420 312 246 876

Informace o alergenech na vyžádání. 

UŽIVATELSKÝ PANEL

ZANZIBAR, s.r.o.

Již od svého založení v roce 1998 se firma věnuje distribuci výrobků nezbytných pro vytvoření dokonalých cocktailů, ochucených káv a dalších lahůdek. Na našich stránkách naleznete veškerý sortiment, který v tuto chvíli dovážíme do České republiky, plus několik produktů, které jsou originály, vyrobené pouze pro nás.

Chcete vědět více?

Kliknutím na tlačítko Ano potvrzujete, že je Vám více než 18 let.