Instagram
 x 

0
Violette 18 % - fialkový likér

Violette 18 % - fialkový likér 0,7 L

Vůně fialkových polí z francouzského regionu Provence v láhvi likéru.

294,0 Kč

Popis

Původ:

Jen málo zážitků je tak příjemných jako vychutnávání svůdné, sladké vůně kvetoucích fialek v prosluněném jarním odpoledni. Fialky se vyskytují v modré nebo bílé barevné variaci, všechny však vydávají svou charakteristickou vůni, kterou už William Shakespeare popsal jako „zprvu sladkou, nestálou a prchavou vůni okamžiku“. Podle jiného rčení girlanda z fialek zavěšená na krku dokonce dokáže ochránit před závratěmi. My si naopak myslíme, že jedinečná lahodná květinová chuť drinků, do kterých použijete Monin Violet Liquer by vám drobnou závrať přivodit mohla!

Barva :

Jasná ultra fialová, velmi zářivá barva

Chuťové vlastnosti :

Vůně fialkových polí z francouzského regionu Provence. Intenzivní, koncentrovaná chuť fialkových bonbónů. Mírně kyselkavá v začátku s nekončícím finišem.

Doporučení :

Kapka MONIN VIOLET likéru Vám bude vždy připomínat Středomořské pobřeží. Máme jej rádi míchaný s brusinkovým džusem v extra vychlazeném martini koktejlu.

Použití :

  • Koktejly
  • Vína a nápoje z šumivých vín

OBSAH: 0,7 L

Nepřehlédněte!

KONTAKTUJTE NÁS

Adresa:
Generála Klapálka 1547, Kladno, 27201

E-mail:
info@sirupy-koktejly.cz

Telefon:
+420 312 246 876

Informace o alergenech na vyžádání. 

UŽIVATELSKÝ PANEL

ZANZIBAR, s.r.o.

Již od svého založení v roce 1998 se firma věnuje distribuci výrobků nezbytných pro vytvoření dokonalých cocktailů, ochucených káv a dalších lahůdek. Na našich stránkách naleznete veškerý sortiment, který v tuto chvíli dovážíme do České republiky, plus několik produktů, které jsou originály, vyrobené pouze pro nás.

Chcete vědět více?

Kliknutím na tlačítko Ano potvrzujete, že je Vám více než 18 let.