Instagram
 x 

0
Coco 20 % - kokosový likér

Coco 20 % - kokosový likér 0,7 L

Pokud nemáte čas na cestu do tropických rájů máme pro Vás řešení - Monin Coconut liquer!

326,0 Kč

Popis

Původ :

Díky svému „rajskému“ původu a typické chuti jsou mladé kokosové ořechy natolik lahodným ovocem, že Vás snad nemohou dovést nikam jinam než do Nebe. Legendy dokonce vypráví o kokosech, které se „vydaly“ přes oceán za lidmi hledajícími ráj. Realita je však legendám vzdálená a jsou to lidé, kteří se za omamnou chutí čerstvých kokosů vypravují do exotických zemí, kde ji nalézají i v mnoha variantách lahodných nápojů. Nechte se i Vy unést fantazií na písečné pláže tropických ostrovů a vytvořte úžasná spojení chutí s MONIN Coconut likérem.

Barva :

Mlhavě bílá

Chuťové vlastnosti :

Sladká chuť strouhaného kokosu s jemnými mátovými tóny. Plná, intenzivní, přetrvávající kokosová příchuť.

 

Doporučení :

S MONIN Coconut likérem si zaletíte na prosluněné ostrovní pláže ! Díky jeho krémovité kokosové chuti a mandlového doteku přinese Vašim drinkům bohatu ovocnou příchuť. Oblíbíte si ho ve všech exotických koktejlech od Piňa-Colady, Punče, po Tiki. Vyzkoušejte jej také v digestivech se smetanou, třeba v čokoládových nápojích. Naším nejoblíbenějším trikem je použít jej místo mandlového likéru v kokosovém Mai-Tai. Na zdraví !

Použití :

  • Short drinks
  • Long drinks
  • Digestivy

OBSAH: 0,7 L

Nepřehlédněte!

KONTAKTUJTE NÁS

Adresa:
Generála Klapálka 1547, Kladno, 27201

E-mail:
info@sirupy-koktejly.cz

Telefon:
+420 312 246 876

Informace o alergenech na vyžádání. 

UŽIVATELSKÝ PANEL

ZANZIBAR, s.r.o.

Již od svého založení v roce 1998 se firma věnuje distribuci výrobků nezbytných pro vytvoření dokonalých cocktailů, ochucených káv a dalších lahůdek. Na našich stránkách naleznete veškerý sortiment, který v tuto chvíli dovážíme do České republiky, plus několik produktů, které jsou originály, vyrobené pouze pro nás.

Chcete vědět více?

Kliknutím na tlačítko Ano potvrzujete, že je Vám více než 18 let.