x 

0
Coco 20 % - kokosový likér

Coco 20 % - kokosový likér 0,7 L

Pokud nemáte čas na cestu do tropických rájů máme pro Vás řešení - Monin Coconut liquer!

326 Kč

Popis

Původ :

Díky svému „rajskému“ původu a typické chuti jsou mladé kokosové ořechy natolik lahodným ovocem, že Vás snad nemohou dovést nikam jinam než do Nebe. Legendy dokonce vypráví o kokosech, které se „vydaly“ přes oceán za lidmi hledajícími ráj. Realita je však legendám vzdálená a jsou to lidé, kteří se za omamnou chutí čerstvých kokosů vypravují do exotických zemí, kde ji nalézají i v mnoha variantách lahodných nápojů. Nechte se i Vy unést fantazií na písečné pláže tropických ostrovů a vytvořte úžasná spojení chutí s MONIN Coconut likérem.

Barva :

Mlhavě bílá

Chuťové vlastnosti :

Sladká chuť strouhaného kokosu s jemnými mátovými tóny. Plná, intenzivní, přetrvávající kokosová příchuť.

 

Doporučení :

S MONIN Coconut likérem si zaletíte na prosluněné ostrovní pláže ! Díky jeho krémovité kokosové chuti a mandlového doteku přinese Vašim drinkům bohatu ovocnou příchuť. Oblíbíte si ho ve všech exotických koktejlech od Piňa-Colady, Punče, po Tiki. Vyzkoušejte jej také v digestivech se smetanou, třeba v čokoládových nápojích. Naším nejoblíbenějším trikem je použít jej místo mandlového likéru v kokosovém Mai-Tai. Na zdraví !

Použití :

  • Short drinks
  • Long drinks
  • Digestivy

OBSAH: 0,7 L

KONTAKTUJTE NÁS

Adresa:
Generála Klapálka 1547, Kladno, 27201

E-mail:
info@sirupy-koktejly.cz

Telefon:
+420 312 246 876

UŽIVATELSKÝ PANEL

ZANZIBAR, s.r.o.

Již od svého založení v roce 1998 se firma věnuje distribuci výrobků nezbytných pro vytvoření dokonalých cocktailů, ochucených káv a dalších lahůdek. Na našich stránkách naleznete veškerý sortiment, který v tuto chvíli dovážíme do České republiky, plus několik produktů, které jsou originály, vyrobené pouze pro nás.

Chcete vědět více?