Instagram
 x 

0

Volcanic Gin 42% 0,70 L

Unikátní, lehce extravagantní gin naplněný esencemi, které jsou typické pro region La Garrotxa na severu Španělska. Je inspirován likérem Ratafia Russet a poskládaný ze tří různých destilátů destilovaných se sopečnými kameny.

814,00 Kč

Popis

Původ: Španělsko

Použité aromatické složky (botanicals): inspirováno likérem Ratafia Russet, jehož nejznámější složkou jsou zelené vlašské ořechy. Při jeho výrobě jsou použity tři odlišné maceráty, které jsou následně destilovány odděleně v tradiční destilační nádobě gooseneck (měděný destilační přístroj) společně se sopečným kamenem.

Destilováno: 1x | tři odlišné destiláty spojené dohromady

Výsledná chuť: bohatá a výrazná po aromatických ingrediencích, v závěru pak s dochutí zelených vlašských ořechů

PerfectGinTonic Tip:  milovníkům výrazných chutí doporučujeme zkombinovat s naším přírodním Franklin & Sons tonicem a doplnit snítkou máty a třeba sušenou pomerančovou kůrou.

KONTAKTUJTE NÁS

Adresa:
Generála Klapálka 1547, Kladno, 27201

E-mail:
info@sirupy-koktejly.cz

Telefon:
+420 312 246 876

Informace o alergenech na vyžádání. 

UŽIVATELSKÝ PANEL

ZANZIBAR, s.r.o.

Již od svého založení v roce 1998 se firma věnuje distribuci výrobků nezbytných pro vytvoření dokonalých cocktailů, ochucených káv a dalších lahůdek. Na našich stránkách naleznete veškerý sortiment, který v tuto chvíli dovážíme do České republiky, plus několik produktů, které jsou originály, vyrobené pouze pro nás.

Chcete vědět více?

Kliknutím na tlačítko Ano potvrzujete, že je Vám více než 18 let.