Instagram
 x 

0

Mary Le Bone Gin Orange & Geranium 46,2 % 0,7 L

Tento super prémiový gin je jeden krát destilovaný v malém měděném destilačním kotli s 8 botanicals. Hlavními ingrediencemi jsou pak sladké pomeranče a květy pelargónií.

764,00 Kč

Popis

Gin byl vytvořen v samotném srdci Londýna, ve čtvrti Mary-Le-Bone. Již po 8 generací se zde destiluje gin na místě, které v 17-18 století proslulo svými zahradami “The Pleasure Gardens”. 

Původ: Anglie

Použité aromatické složky (botanicals): 8 – plody jalovce, semena koriandru, kůra sladkých pomerančů, pelargónie, kořen anděliky, kořen kosatce, limetová kůra a skořice,
Destilováno: 1x Stařeno: ne | Výsledná chuť Intenzivní jalovcová dokonale vyvážená zemitým kořením a  sladkými citrusovými a květinovými tóny.

PerfectGinTonic TipDoporučujeme kombinaci s tonikem Franklin & Sons bezinka/okurka, nakonec zastříknout pomerančovou kůrou, kterou můžeme vhodit do drinku a přidat třeba i plátek pomeranče a čerstvou mátu.

OBSAH: 0,7l

46,2% alc.

KONTAKTUJTE NÁS

Adresa:
Generála Klapálka 1547, Kladno, 27201

E-mail:
info@sirupy-koktejly.cz

Telefon:
+420 312 246 876

Informace o alergenech na vyžádání. 

UŽIVATELSKÝ PANEL

ZANZIBAR, s.r.o.

Již od svého založení v roce 1998 se firma věnuje distribuci výrobků nezbytných pro vytvoření dokonalých cocktailů, ochucených káv a dalších lahůdek. Na našich stránkách naleznete veškerý sortiment, který v tuto chvíli dovážíme do České republiky, plus několik produktů, které jsou originály, vyrobené pouze pro nás.

Chcete vědět více?

Kliknutím na tlačítko Ano potvrzujete, že je Vám více než 18 let.