Instagram
 x 

0
Mary Le Bone Gin

Mary Le Bone Gin 50,2 % 0,7 L

Tento super prémiový gin byl vytvořen v samotném srdci Londýna, ve čtvrti Mary-Le-Bone. Vynikající na přípravu všech koktejlů na bázi ginu, jako je Dry Martini, ale i k přípravě osvěžujícího a plného Gin & Tonic long drinku.

774,00 Kč

Popis

Již po 8 generací se zde destiluje gin, na místě které v 17-18 století proslulo svými zahradami “The Pleasure Gardens”. Gin je destilován v malém měděném Pot-Still,  destilačním kotli,který je láskyplně pojmenován Isabella po vnučce zakladatele lihovaru, Thomasi Greenallovi, jež ho roku 1762 založil.

Mary-Le-Bone je elegantní rezidenční čtvrť s venkovskou atmosférou a butiky a skvělými restauracemi na Marylebone High Street. Turisté se řadí do front před muzeem voskových figurín Madame Tussauds či domem Sherlocka Holmese. 

Původ: Anglie

Použité aromatické složky (botanicals): 13 – plody jalovce, semena koriandru, kořen anděliky,  grapefruit, heřmánek, výtažky citrónů, květy limetovníku, hřebíček, lékořice, kořen kosatce, kůra sladkých pomerančů, citrónová kůra, skořice.
Stařeno: ne | Výsledná chut: Napřed jalovcová, sladká citrusová a grapefruitová, následně intenzívní květinové a citrusové tóny, v závěru pak kořenitá.

PerfectGinTonic TipVynikající na přípravu všech koktejlů na bázi ginu, jako je Dry Martini, ale i k přípravě osvěžujícího a plného Gin & Tonic long drinku. Doporučujeme s tonikem Franklin & Sons grepfruit/bergamot, grepovou kůrou a můžete přidat i půl lžičky sušeného ibišku.

OBSAH: 0,7l

50,2% alc.

KONTAKTUJTE NÁS

Adresa:
Generála Klapálka 1547, Kladno, 27201

E-mail:
info@sirupy-koktejly.cz

Telefon:
+420 312 246 876

Informace o alergenech na vyžádání. 

UŽIVATELSKÝ PANEL

ZANZIBAR, s.r.o.

Již od svého založení v roce 1998 se firma věnuje distribuci výrobků nezbytných pro vytvoření dokonalých cocktailů, ochucených káv a dalších lahůdek. Na našich stránkách naleznete veškerý sortiment, který v tuto chvíli dovážíme do České republiky, plus několik produktů, které jsou originály, vyrobené pouze pro nás.

Chcete vědět více?

Kliknutím na tlačítko Ano potvrzujete, že je Vám více než 18 let.