Instagram
 x 

0

City of London Old Tom Gin 43,3 % 0,7 L

Old Tom je starší typ ginu, který byl velmi populární zejména v 18. století. Je specifický tím, že se při destilaci používají výrazně aromatické botanicals a aby se docílilo příjemné zaoblenosti chuti, tak se nakonec přidá i malé množství cukru.

545,00 Kč

Popis

Jedná se o velmi zajímavý gin vyráběný přímo v centru Londýna, který stojí za to ochutnat. Doporučujeme s tonikem Franklin & Sons light.

Původ: Anglie

Použité aromatické složky (botanicals): 8 – plody jalovce, citrónová kůra, pomerančová kůra, andělikový kořen, skořice, kořen kosatce, kardamom a semena koriandru
Stařeno: ne | Výsledná chut: sladké tóny po aromatických botanicals se krásně snoubí s citrusovým nádechem.

PerfectGinTonic TipDoporučujeme s tonikem Franklin & Sons light, zastříknout citrónovou kůrou, kterou klidně můžete hodit dovnitř drinku a klidně přidejte I koktejlovou třešničku Opies.

OBSAH: 0,7l

41.3 % alc.

KONTAKTUJTE NÁS

Adresa:
Generála Klapálka 1547, Kladno, 27201

E-mail:
info@sirupy-koktejly.cz

Telefon:
+420 312 246 876

Informace o alergenech na vyžádání. 

UŽIVATELSKÝ PANEL

ZANZIBAR, s.r.o.

Již od svého založení v roce 1998 se firma věnuje distribuci výrobků nezbytných pro vytvoření dokonalých cocktailů, ochucených káv a dalších lahůdek. Na našich stránkách naleznete veškerý sortiment, který v tuto chvíli dovážíme do České republiky, plus několik produktů, které jsou originály, vyrobené pouze pro nás.

Chcete vědět více?

Kliknutím na tlačítko Ano potvrzujete, že je Vám více než 18 let.