Instagram
 x 

0

gin

MG Gin 40 % 1 L

Klasický představitel kategorie London dry gin. Hledáte typickou chuť ginu bez "kudrlinek"? Tak to jste u MG správně, nemluvě o výborném poměru cena/výkon.

380 Kč

Detail produktu

Master's Gin 40 % 0,7 L

Prémiový gin oceněný na mnoha světových soutěžích. Charakterizuje jej svěží citrusový nádech s jemnou dochutí po hořkých španělských pomerančích.

463 Kč

Detail produktu

Jodhpur Gin 43 % 0,7 L

Anglický, prémiový London dry gin inspirovaný vzdálenou exotickou Indií, konkrétně městem Jodhpur jež je slavné svými modrými fasádami. Obsahuje 12 druhů bylin...

561 Kč

Detail produktu

Jodhpur Gin Reserva 43 % 0,5 L

Jodhpur Reserva je vyzrálý klenot! Ochutnejte stařený gin, je to opravdový zážitek!

863 Kč

Detail produktu

Copperhead gin Blend Box - Copperhead gin 0,5l + 3x extrakt 0,05l

Sada unikátního Copperhead ginu a tří přírodních extraktů s výtažky rostlin, které vám umožní měnit chuť drinků dle vašich preferencí. Skvělý dárek pro každého...

1765 Kč

Detail produktu

Volcanic Gin 42% 0,70 L

Unikátní, lehce extravagantní gin naplněný esencemi, které jsou typické pro region La Garrotxa na severu Španělska. Je inspirován likérem Ratafia Russet a...

802 Kč

Detail produktu

YuGin 43% 0,7 L

Yu Gin je neuvěřitelně osvěžující francouzský gin, postavený na unikátní kombinaci botanicals: jalovce, čerstvého yuzu, sečuánského pepře, lékořice a koriandru.

774 Kč

Detail produktu

Copperhead Gin 40 % 0,5 L

Ultra-prémiový Belgický gin inspirovaný starými alchymisty. Má nádhernou měděnou láhev a ještě lepší obsah. Neskutečně chuťově vybalancovaný gin vyráběný s...

850 Kč

Detail produktu

Copperhead Gin Black Batch 42 % 0,5 L

Temná strana ginu. Výrazný, aromatický a neskutečně podmanivý díky použitým ingrediencím i lehce vyššímu obsahu alkoholu.

877 Kč

Detail produktu

Copperhead Gin Gibson 40 % 0,5 L

Ultra prémivý gin fantastického vzhledu a podmanivé chuti. Na vývoj tohoto ginu se podílel majitel londýnského The Gibson baru, slovenský barman Marián Beke.

877 Kč

Detail produktu

Nepřehlédněte!

KONTAKTUJTE NÁS

Adresa:
Generála Klapálka 1547, Kladno, 27201

E-mail:
info@sirupy-koktejly.cz

Telefon:
+420 312 246 876

Informace o alergenech na vyžádání. 

UŽIVATELSKÝ PANEL

ZANZIBAR, s.r.o.

Již od svého založení v roce 1998 se firma věnuje distribuci výrobků nezbytných pro vytvoření dokonalých cocktailů, ochucených káv a dalších lahůdek. Na našich stránkách naleznete veškerý sortiment, který v tuto chvíli dovážíme do České republiky, plus několik produktů, které jsou originály, vyrobené pouze pro nás.

Chcete vědět více?

Kliknutím na tlačítko Ano potvrzujete, že je Vám více než 18 let.