Instagram
 x 

0
Tiger Spicy

Porto CRUZ Pink 19% 0,75 L + 2 ks Franklin & Sons Natural Light Tonic Water 0,50 L ZDARMA

Porto Cruz Pink je originální portské víno jiskřivé růžové barvy, které vzniká kombinací růžového vína a portského. Nyní ve speciální nabídce s 2 ks Franklin & Sons Natural Light Tonic Water 0,50 L ZDARMA.

275,00 Kč

Popis

AKCE PLATÍ DO ODVOLÁNÍ.

Porto Cruz Pink 19% 0,75 L

Ovocné aroma obsahuje především tóny červených bobulí, zpestřené jemnou vůní květin. V jeho chuti objevíte náznaky malin, červeného rybízu a jahod.

Jakkoli je skvělé samotné, pouze na ledu, je svým svěžím charakterem předurčeno být základem letních koktejlů. Zkombinujte například s light tonikem a jemným citronovým zástřikem!

Perfektní k pokrmům z ryb, dezertům z lesního ovoce, ale především romantickým schůzkám ve dvou!

Obsah: 0,75 L

 

Franklin & Sons Natural Light Tonic Water 0,50 L

Vynikající, čistě přírodní tonic anglické rodinné firmy Franklin & Sons. Specifický je sníženým obsahem cukru, a to o celých 50% oproti klasickému tonicu. Pokud ho smícháte s dobrým ginem nebo růžovým portským, nechá vyniknout všechny jeho báječné chuťové vlastnosti.

KONTAKTUJTE NÁS

Adresa:
Generála Klapálka 1547, Kladno, 27201

E-mail:
info@sirupy-koktejly.cz

Telefon:
+420 312 246 876

Informace o alergenech na vyžádání. 

UŽIVATELSKÝ PANEL

ZANZIBAR, s.r.o.

Již od svého založení v roce 1998 se firma věnuje distribuci výrobků nezbytných pro vytvoření dokonalých cocktailů, ochucených káv a dalších lahůdek. Na našich stránkách naleznete veškerý sortiment, který v tuto chvíli dovážíme do České republiky, plus několik produktů, které jsou originály, vyrobené pouze pro nás.

Chcete vědět více?

Kliknutím na tlačítko Ano potvrzujete, že je Vám více než 18 let.